Autor Wątek: Reputacja u buntowników :/  (Przeczytany 9480 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ruski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Reputacja u buntowników :/
« dnia: 11 Grudzień 2007, 20:18:26 »
Mam problem, mam 48 reputacji u buntowników a potrzebuję 50 żeby kupić sobie zbroję paladyna, w Nemorze i Reddock mam wszystkie zadania zrobione a w Okarze to chyba wszystkie możliwe też zrobiłem, Vengard już wyzwoliłem (tych wodzów co otaczali barierę też wyrżnąłem) co mogę jeszcze zrobić? Od razu mówię że do wyzwalania Geldern, Faring czy Silden* niezbyt mnie ciągnie ponieważ potrzebuję tej zbroi! Pomocy!









*Silden - Mam z tym miastem jeszcze taki problem: gdy wchodzę do tego ich wodza (mam 76rep.) to on mówi "Złe wieści. Dłużej już nie wytrzymam, każda podejrzana Morra ma zostać zabita" i wszystkich orków mam na statusie wrogów i mnie atakują, pozabijałem raz ich z połowę ale nikt z pomocą nie szedł :/ help!

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Reputacja u buntowników :/
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 21:00:15 »
Cytat: Ruski
Mam problem, mam 48 reputacji u buntowników a potrzebuję 50 żeby kupić sobie zbroję paladyna, w Nemorze i Reddock mam wszystkie zadania zrobione a w Okarze to chyba wszystkie możliwe też zrobiłem, Vengard już wyzwoliłem (tych wodzów co otaczali barierę też wyrżnąłem) co mogę jeszcze zrobić? Od razu mówię że do wyzwalania Geldern, Faring czy Silden* niezbyt mnie ciągnie ponieważ potrzebuję tej zbroi! Pomocy!



*Silden - Mam z tym miastem jeszcze taki problem: gdy wchodzę do tego ich wodza (mam 76rep.) to on mówi "Złe wieści. Dłużej już nie wytrzymam, każda podejrzana Morra ma zostać zabita" i wszystkich orków mam na statusie wrogów i mnie atakują, pozabijałem raz ich z połowę ale nikt z pomocą nie szedł :/ help!





Cześć odpowiem na oba pytania tyle że z pomocą tylko na 2 .

Więc tak co do reputacji u buntowników to nie wiem jak ją za bardzo zdobyć bo też wykonałem mniej wiecej te zadania co ty i miałem 35 reputacji ale nie pamiętam żeby pancerz paladyna potrzebował 50% reputacji chyba raczej 75% jak u wszystkich sprawdź najlepiej jeszcze raz    sry że nie pomogłem :(.


A co do drugiego pytania słuchaj orkowie cie bija że tak sie wyraże ponieważ ty ich wszystkie miasta po przejmowałeś mam na myśli po zabijałeś orków z buntownikami no i może nie wszystkich ale jak przekroczysz pewien limit np: chyba 4-5 miast to cię będą atakować no przecież kto inny jak nie BUNTOWNICY mogą zaatakować orków więc biją znowu się tak wyraże mory .

Ps:Najlepiej to przechodzić drogą Beliara drogą assasynów    bo jest najłatwiej nie męczysz się tak    

Forum Tawerny Gothic

Reputacja u buntowników :/
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 21:00:15 »

Offline Jachu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Reputacja u buntowników :/
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2007, 21:55:37 »
Jeśli nie masz jeszcze ognistych pucharow to postaraj sie znalezc bo one tez daja sporo reputacji...

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Reputacja u buntowników :/
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2007, 22:43:32 »
W silden  za dostarczenie niewolników (5) do buntowników dostaniesz 5pkt. za posłańca pomiędzy szpiegiem a jego bratem 3pkt, za wybicie orków wokół zamku 2pkt. za podbicie Geldern 5pkt.

więcej nie piszę bo na głównej stronie jest takie coś jak "zadania", a co do miast to możesz podbić max. 3 a potem będą cię atakować........

Offline Ruski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Reputacja u buntowników :/
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudzień 2007, 09:32:40 »
Cytat: Paddy
W silden  za dostarczenie niewolników (5) do buntowników dostaniesz 5pkt. za posłańca pomiędzy szpiegiem a jego bratem 3pkt, za wybicie orków wokół zamku 2pkt. za podbicie Geldern 5pkt.

więcej nie piszę bo na głównej stronie jest takie coś jak "zadania", a co do miast to możesz podbić max. 3 a potem będą cię atakować........


Eee, a jak ja mam tych niewolników dostarczyć? :/

Respev

  • Gość
Reputacja u buntowników :/
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Grudzień 2007, 11:06:50 »
Cytuj
Eee, a jak ja mam tych niewolników dostarczyć? :/
Zanieść na barana. Ogólnie kolejny temat, który został założony przez lenia. Pochodź sam po świecie, a nie wchodź od razu na forum. Niestety zamykam.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2007, 11:08:09 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Reputacja u buntowników :/
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Grudzień 2007, 11:06:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top