Autor Wątek: Następne zadanie Beli  (Przeczytany 1612 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Następne zadanie Beli
« dnia: 10 Grudzień 2007, 20:43:32 »
Nazwa: Arena Magiczna
Opiekun: Elrath
Zleceniodawca: Elrath
Wymagania: Walka Kosturem III/Walka bronią III, Strzelanie z łuku III
Nagroda: 5 punktów reputacji i 200 sztuk złota
Opis: Zakon poinformowano, że ktoś nielegalnie rozgrywa pojednyki magiczne na pieniądze. Czas położyć temu kres.


MG - ELRATH

Bela - EKWIPUNEK I UMIEJÊTNO¦CI

BROÑ W UżYCIU:

Nazwa: ÂŚmiertelny cios (w użyciu)
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Wykonanie: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Zatruty
Surowiec: Stal, trucizna wielkiego pająka

Nazwa: Duch Pustyni (w użyciu)
Typ: Mały
Rodzaj: ÂŁuk
Jakość wykonania: mistrzowska
Poziom: IV

PANCERZ:

Nazwa: Srebrna Mithrilowa Zbroja
Typ: Całosciowa
Rodzaj: Mithrilowa
Poziom: III
Wykonanie: Mistrzowskie
Dodatkowo: Błogosławiona

UMIEJÊTNO¦CI WALKI:

- Walka wardyną
   * poziom I
   * poziom II
   * poziom III
   * poziom IV

- Walka bronią dwuręczną
   * poziom I
   * poziom II
   * poziom III
   * poziom IV

- Walka wręcz
   * poziom I
   * poziom II
   * poziom III

- Walka bronią jednoręczną
   * poziom I
   * poziom II
   * poziom III

- Walka kijem
   * poziom I
   * poziom II
   * poziom III

- Umiejętne blokowanie ciosów
   * poziom I
   * poziom II

- Strzelanie z łuku
   * poziom I
   * poziom II
   * poziom III
   * poziom IV
   * Grad strzał
   * Podwójny strzał
   * Potężniejszy strzał z łuku

- Kondycja łowcy

- Wytrzymałość łowcy

- Negocjacje łowcy

   * poziom I +5%
   * poziom II +15%
   * poziom III +25%

- Skrytobójstwo
 
- Zastraszanie
 
- Perswazja

- Pierwsza pomoc
 
- Zakładanie pułapek

- Rozbrajanie pułapek

UMIEJÊTNO¦CI MY¦LIWSKIE:


- Chodzenie po trudnej nawierzchi
 
- Pozyskiwanie skór
 
- Pozyskiwanie trucizny

   * poziom I
   * poziom II
 
- upuszczanie krwi
 Â Â Â * poziom I
   * poziom II

- Skradanie się
   * poziom I chód
   * poziom II bieg
   * poziom III sprint + skoki

POZOSTAÂŁE:

- gra na lutni

PRZEDMIOTY/ARTEFAKTY:

- lutnia

- 3x Mikstura Lecznicza

- 5x Mikstura Regenerująca Energię

- Złoty pierścień

- kołczan z 110 zatrutymi strzałam

- Pierścień Płomieni (ten złoty pierścień zapewnia średnią ochronę przed ogniem)

SAKIEWKA - 4507 szt. złota

Bela odebrał zlecenie na następne zadanie. Tym razem miał rozpracować nielegalne pojedynki magiczne. W celu uzyskania szerszych informacji dracon udał się do Elratha po odprawę.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 07:45:23 »
- Słuchaj mnie uważnie. Najpierw będziesz musiał zinfiltrować ich kryjówkę i aby dowiedzieć się o tym więcej, będziesz musiał się udać do oberży "Pod Smoczym ÂŁbem" niedaleko przystani w Ombros. Tam otrzymasz dokładniejsze informacje od człowieka, który nas o tym poinformował. Idź już i niech bogowie Cię mają w opiece.

Forum Tawerny Gothic

Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2007, 07:45:23 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2007, 15:35:20 »
- Idź.. Dobre sobie - powiedział Bela - A nie wiesz może od czego mam te dwa cudeńka na plecach? - dodał z uśmiechem dracon po czym załopotał skrzydłami i wzleciał w powietrze. Lot swój keirował do karczmy wskazanaej przez Elratha.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2007, 13:23:11 »
- Bela pewnym krokiem wszedł do karczmy. Akurat dzisiaj tętniła ona życiem. Barman mało co nie nadążał z zamówieniami, a zatrudnione tam kelnerki musiały brać nawet 3 tace na jedno rozniesienie. Wrzawa była ogromna, nie było słychać nawet własnych myśli. "I jak ja tu znajdę tego gościa?", pomyślał Bela. Miał szczęście, bo on sam się ujawnił. Wysoki, ciemna karnacja, twarz pokryta bliznami, a włosy już lekko przyprószone siwizną. Zamówił draconowi piwo, po czym kazał mu usiąść przy jego stoliku:
- Słuchaj, sprawa wygląda tak. Tutaj w mieście organizowane są nielegalne pojedynki na pieniądze. Biorą w nich udział najpotężniejsi magowie tego królestwa. Strażnicy donieśli mi, że najprawdopodobniej ukrywają się w kanałach. Tam też jest niebezpiecznie, pełno szczurów i cholera wie czego jeszcze. Są dość duże, ale szukaj szerokich pomieszczeń. Tam będą się ukrywać. Wróć potem do mnie, po nagrodę. Aha, jeszcze jedno. Postaraj się ich wszystkich nie zabijać. Przywódca trafi do lochu. Oczywiście, nikt płakać nie będzie, jeżeli ukrócisz go o głowę. A teraz ruszaj i uważaj na siebie.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudzień 2007, 16:21:32 »
Bela uścisnął męzczyźnie rękę i wyszedł z karczmy.
- cholera! - mruknął - szkoda tego piwa, ale podchielony na wojnę nie pójdę. - powiedział dracon po czym udał się do kanałów. Zlokalizował najbliższe wejście i zagłębił się w czeluści podziemi Ombors.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Grudzień 2007, 20:34:34 »
- Generalnie zawsze ludzie skecają w lewo - pomyślał dracon - nie wiem co ich do tego pcha, ani nie wiem czego właśnie lewa strona, mało mnie to obchodzi. Człowiekiem nie jestem i nigdy nie byłem. - ostatnie zdanie Bela powiedział na głos i z mieczem w pogotowiu ruszył w prawą odnogę korytarza.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Grudzień 2007, 14:38:14 »
Z daleka czuć było odór zgnilizny i ohydny zapach odchodów i cholera wie czego jeszcze. Bela ostrożnie penetrował śmierdzące korytarze, gdy kawałek gówna spadł mu na głowę.
- Kur**! - zaklął. - Ależ ja sobie zadanie wybrałem... - gdy jak już prawie zrezygnowany chodził po kanałach z oddali słychać było odgłosy rzucanych zaklęć... Dźwięk dochodził najprawdopodobniej z pobliskiego korytarza po prawej stronie.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Grudzień 2007, 14:47:33 »
- Tu jesteście wirażki jedne.. - mruknął dracon - odbije sobie na was za to gówno na czerepie.
Bela wział się za ścieranie gówna z głowy, gdy już był 'względnie' czysty zrobił kilka kroków w kierunku dochodzących odgłosów walki. Bela powoli zbliżał się do miejsca walk.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Grudzień 2007, 14:54:37 »
Dało się słyszeć, jak jeden z walczących z dość duża siłą uderzył w ścianę oraz oklaski, które pewnie należały się zwycięzcy.
- Trzymaj, Twoje 200 sztuk złota nagrody i kostur rywala. Jemu się już nie przyda. - powiedział sędzia pojedynków, po czym dobił przegranego sztyletem. - Kto następny? - zawołał...

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Grudzień 2007, 15:07:17 »
Bela w swej menżności nie mógł sie powstrzymać:
- Może ja? - warknął głośno i wykorzystując element zaskoczenia zabił zwycięscę turnieju  trafiając go strzałą w środek czoła, po czym szybko schował łuk i wyjął miecz i doskoczył bardzo szybko do sędzi, który nie był w żadne sposób przygotowany do obrony.
- Cóż, tej walki nie wygrałeś - powiedział dracon i przebił go mieczem.
Dracon był zmuszony do momentalnego odwrotu, w pomieszczeniu było jeszcze dwóch mężczyzn, którzy właśnie na niego biegli. Jedyne co zdążył zrobić dracon to uchylić się przed ciosem pierwszego z agresorów. Obaj chyba jeszcze nie widzieli na oczy dracona, można to było wywnioskować z ich min. Bela postanowił to wykorzystać. Zamiast normalnie wstać i ruszyć do boju Bela wyskoczył do góry wydając z siebie potężny ryk i rozkładając przy tym swoje skrzydła. Efekt był zadowalający, oboje przestraszeni się cofnęli, a Bela miał wolną rękę w wyprowadzeniu ciosów. Stojącego bliżej ciął od boku odrzucając go trochę od siebie. Drugiego który zaczął się przybliżać kopnął mocno w klatkę piersiową i powalił go na ziemię. Przeciwnika, którego tyle co odepchnął mieczem ściął dwoma ciosami, których bandzior nie zdążył zablokować. Następnie dracon podszedł do zbierającego się z ziemi kolejnego uczestnika nielegalnych pojedynków.
- Dam ci wybór.. Umierasz teraz, czy idziesz siedzieć?
- Ssij poczwaro! - warknął zadziornie mężczyzna
- Rozumiem że dokonałeś wyboru - powiedział dracon i ukręcił mu łeb - to już wszyscy..

[liczba osób ustalona z MG]

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Grudzień 2007, 15:22:33 »
Bela w swej mondrości zabrał kostur należący do jednego z walczących jako dowód na to, że zrobił z nimi porządek. Po zakończonej walce udał się w kierunku wyjścia, w tym jeszcze jedno gówno znalazło się na jego czerepie.
- Nosz kur**! Nigdy więcej nie wchodzę do kanałów! - krzyknął i usunął niezbyt przyjemny zapach ze swojej głowy.
Gdy w końcu dotarł do karczmy, było tam pusto. Był oczywiście strażnik, który widząc Belę rzekł:
- Cholera! Ale cuchniesz!
- Tak, wszystko przez te gówna w kanałach. Trzymaj kostur zwycięzcy.
- A Ty 200 sztuk złota i idź się wykąpać.


ZADANIE WYKONANE

Nagrody:

5 punktów reputacji
200 sztuk złota

Forum Tawerny Gothic

Następne zadanie Beli
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Grudzień 2007, 15:22:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top