Autor Wątek: X Zadanie Crisisa  (Przeczytany 1772 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
X Zadanie Crisisa
« dnia: 09 Grudzień 2007, 13:53:45 »
Nazwa: Orkowy obóz cz. 1
Nagroda: 200 sztuk złota
Zlecający: Armia
Opiekun: Boba Fett
Wymagania: II poziom walki bronią białą | Generał | ukończenie cz. 1 zadania
Opis: Zwiad natknął się niedaleko Ombros na obóz orków. Doszło do konwersacji i okazało się, że znają człowieka, który mieszka na tej wyspie. Nazywają go Othi Fett. Warto by się dowiedzieć, co zielonoskórzy tu szukają.

Ekwipunek:
Nazwa - Zemsta Tyleriona
Typ - Jednoręczny
Rodzaj - Miecz
Poziom - III
Wykonanie - Mistrzowskie
Specjalne - Mistrzowski Oręż, Błogosławiony Oręż, Zatruty Oręż
Opis: Miecz wykonany przez bardzo dobrego kowala. Miecz ten może przeciąć praktycznie wszystko. Na ostrzu wyryte zostały znaki - Tylerion. Miecz ten jest zatruty, błogosławiony oraz mistrzowsko wykonany. Miecz wykuty tylko dla jednego człowieka został wykonany - Crisisa.

Nazwa: Dae-galdh ( Cieniste Drzewo )
Typ: ÂŚrednia Tarcza
Rodzaj: Drewniana III (max.)
Jakość wykonania: Profesjonalne
Poziom: III (max.)
Dodatkowo: ----
Opis: Jest niezwykle twarda tarcza, praktycznie żadna broń jej nie
połamie, krawędzie i rękojeść zostały specjalnie wzmocnione,
przez co gdy nawet tarcza pęknie, nie rozsypie się.

Nazwa Zbroi: Dziedzictwo Tyleriona
Typ: Całościowa
Rodzaj: Mithrilowa/Futrzana
Poziom: III
Wykonanie: Mistrzowskie
Dodatkowo: Błogosławiona, Mistrzowska
Surowce do wykonania: 50 sztuk mithrilu, 2 skóra rozpruwacza
Czas Wykonywania: 100 godzin (^^)
Opis: Zbroja została wykonana mistrzowsko, z boską precyzją. Jest tak lekka, niczym futrzana. Jest przepiękna i potrafi obronić większość ciosów. Z wierzchu została okryta futrem, by przeciwnik, nie rozpoznał, iż jest z mithrilu.

Złoto: 285 sztuk złota

Umiejętności:
- Walka Mieczem III
- Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijcy)
- Pozyskiwanie trucizny II (Bagienne topielce)
- Skradanie się I (chód) oraz II (bieg)
- Akrobatyka
- Skradanie się III Sprint i Skoki
- Strzelanie z kuszy I
- Negocjacje łowcy I (+5% nagrody)
- Negocjacje łowcy II (+15% nagrody)
- Negocjacje łowcy III (+25% nagrody)
- Strzelanie z łuku I
- Strzelanie z łuku II
- Strzelanie z łuku III
- Wytrzymałość na mróz
- Wytrzymałość na gorąco
- Wytrzymałość na ból
- Wytrzymałość na zmęczenie
- Posługiwanie się Tarczą III
- Zakładanie Pułapek
- Rozbrajanie Pułapek
- Otwieranie Zamków I i II
- Wyrób broni strzeleckiej (kusze)
- Wyrób zatrutych ostrzy
- Wyrób zatrutych pocisków
- Wyrabianie Broni Jednoręcznej
- Wyrabianie Broni Dwuręcznej
- Mistrzowskie Kowalstwo
- Kowal Mieczy III
- Kowal Ostrzy I
- Kowal Toporów I
- Wyrabianie Zatrutego Oręża
- Z Magicznej Rudy I

---------------------------
Crisis przyjął zadanie, które polegało na dowiedzeniu się czego Orkowie szukają tutaj w Marancie. Tym razem jednak gubernator Leyanoi nie będzie szedł sam na zadanie. Teraz z Crisisem pójdzie jego stary przyjaciel. Rekrut Armii Marantu czekał na niego przy bramie do miasta.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2007, 17:57:45 »
- Witam, żołnierzu - przywitał się Generał podchodząc do rekruta. - Gotowy?
- Jak najbardziej, przecież mnie znasz - uśmiechnął się Crisis.
- Zaiste - odparł Fett. - Ruszamy, czas nagli, chcę wrócić do Koszar przed zapadnięciem zmroku.
Dwójka mężczyzn zaczęła się kierować ku lasom położonym na północnym zachodzie - tam podobnież był rozłożony orkowy obóz. Droga była dosyć spokojna - ominęli farmy i pola i już wkraczali do lasu. Tam jednakże czekała ich pierwsza niespodzianka - dwa dorodne ścierwojady zauważyły, iż ktoś obcy wkroczył na ich teren i postanowiły się z nimi rozprawić...


_________________________________________

1. Ekwipunek:
a ) Pancerz:
- Pancerz Boby Fetta
- Płomienna ÂŁuska
b ) Broń:
- Zatrute Ostrze

2. Umiejętności:
a) Walka mieczem jednoręcznym III
b ) Walka szponami III
c) Walka dwoma ostrzami III
d) Walka bronią dwureczną III
e) Walka sztyletem III
f) Strzelanie z łuku IV
g) Strzelanie z kuszy III
h) Posługiwanie się tarczą III
i) Skradanie Się III (Sprint i Skoki)
j) Wytrzymałość na ból
k) Wytrzymałość na mróz
l) Wytrzymałość na gorąco
m) Wytrzymałość na zmęczenie
n) Obdzieranie ze skóry
o) Obdzieranie z futra
p) Upuszczanie krwi II
q) Zabieranie mięsa II
r) Pozyskiwanie trucizny II (Krwiopijcy, Bagienne topielce)
s) Zabieranie: Trofeów zwierzęcych
t) Uprawa roślin
u) Wędkarstwo I
v) Negocjacje łowcy III (+25% nagrody)
w) Negocjacje
x) Akrobatyka

3. Statystyki przedmiotów:

a) Pancerze:
Nazwa: Pancerz Boby Fetta
Typ: Całościowa
Rodzaj: ÂŻelazna
Poziom: III
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Dodatkowo: -----
Opis: To doskonale zrobiony pancerz. Otwór przyłbicy jest w kształcie litery T. Pod zewnętrzną płytą żelaza na klatce piersiowej pod spodem jest druga, która uniemożliwia przebicie strzałom. Na lewej rękawicy jest specjalne miejsce, gdzie można dopiąć szpony.
Materiał : 15 sztuk żelaza

Nazwa: Płomienna ÂŁuska
Rodzaj: Mithrilowa
Typ: Częściowa (Kolczuga)
Poziom: III
Jakość Wykonania: Mistrzowska
Dodatkowo: Błogosławiona, Mistrzowska

b ) Broń w zwarciu:
Nazwa: Zatrute Ostrze
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Wykonanie: Mistrzowskie
Poziom: I
Specjalne - Zatruty Oręż
Opis: Dość krótkie (50-70 cm) dwusieczne ostrze, używane zarówno do pchnięć jak i cięć, dodatkowo nasączone trucizną Krwiopijcy.
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2007, 18:12:06 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2007, 17:57:45 »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień 2007, 18:46:16 »
- Ja się nimi zajmę jeśli generał pozwoli. - powiedział Crisis do Boby Fetta, człowiek tylko przytaknął. Tymczasem wampir wyjął miecz i tarczę i zaczął biec w stronę ścierwojadów. Gdy rekrut był w odległości wyprowadzenia śmiertelnego ciosu zadał cięcie mieczem, w wyniku którego ostrze gubernatora Leyanoi wbiło się w cielsko zwierzęcia. W momencie gdy Crisis wyciągał miecz, to druga bestia uskoczyła do przodu by dziobnąć swój potencjalny obiad, żołnierz uderzył ścierwojada z całej siły tarczą, w wyniku czego zwierzę zostało ogłuszone. Mieszkaniec Leyanoi tylko dobił nieprzytomne zwierzę i schował broń. - No generale, po kłopocie, możemy ruszać dalej. - powiedział Crisis do Boby Fetta po walce. Dwóch członków Armii Marantu zebrało mięso ze ścierwojadów i  ruszyło znowu na północny zachód.
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2007, 18:58:26 wysłana przez Crisis »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień 2007, 18:59:43 »
- To nie była ciężka walka - stwierdził Crisis lekko się uśmiechając.
- Wolałbyś spotkać ogra bądź jakieś gorsze badziewie?
- Oczywiście, że nie, ale ścierwojad... to zwierz dla amatorów.
- Ciesz się z tego co dostałeś, a nie co mogłeś dostać, niezależnie, czy było to opłacalne czy też nie. Myślę, że powinniśmy niedługo dotrzeć do obozu. Jeśli pozwolisz, wampirze, ja zajmę się rozmową z nimi.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudzień 2007, 19:09:41 »
Dwaj żołnierze szli przed siebie przez jeszcze jakiś czas. Jednak w pewnym momencie można było usłyszeć jakieś dziwne odgłosy.
- Chyba się zbliżamy. - powiedział Crisis, po czym zobaczył w oddali ognisko. Rekrut przyspieszył trochę kroku i można było już na pewno rzec, że dwójka przyjaciół dochodziła już do obozu orków, ponieważ można było usłyszeć typowy język obozowiczów. Wampir odchylił krzak i zobaczył sporą grupkę orków zebranych przy dwóch ogniskach i jeden namiot. Cały obóz nie był zbyt duży, jeden namiot i dwa ogniska. Najprawdopodobniej namiot należał do dowódcy orków. Crisis i Boba wyszli z ukrycia i ruszyli na spotkanie orkom, które zajmowały się sobą.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Grudzień 2007, 19:35:08 »
W obozowisku zrobił się ruch, gdy zielonoskózy zobaczyli zbliżających się mężczyzn. Strażnicy szybko wybiegli im naprzeciw i krzyknęli:
- Coście za jedni?
- Podwładni zacnego Króla IsrntoRa, pana tej wyspy.
Z namiotu wyłonił się ork przyodziany w wyróżniającą się zbroję - zapewne sam dowódca grupki, która tutaj przebywała.
- Othi noi thate - uśmiechnął się dowódca. - I othi karrog Blegren othi noi theit. Tabrrum. Ty tutaj też? Ja słyszeć tylko o othi Fett. Drugi Blagren, Ty nadal sawurta othi noi theit? On nie karrogset Twoja?
- Czego tutaj szukacie? - spytał od razu Generał nie bacząc na to, co odpowie rekrut. - Armia Ombros nie lubi, gdy wokół jej miasta tworzą się takie obozy. Od spotkania w Aldarrze trochę minęło, jednakże widzę, iż jednak Ty i pewni Twoi podwładni jeszcze żyjecie.
- Jeszcze? - oburzył się jeden z orków.
- Lawrram, ja nie ginąć jak morra. My być karrog dla wszystkich, tak jak othi być karrog za złoto.
- Ponawiam pytanie, czego tutaj szuka oddział orków?
- My czegoś szukać, dawny wspólnik Blegren.
- Czego możecie szukać na Marancie? - zaciekawił się Crisis, który do tej pory przyglądał się rozmowie.
- Blegren dath... Karrog Blegren pytać, co my szukać tutaj? Nic! Twoja wyspa nie obchodzić qatarrawera. Nowa obóz othis. Nowa twierdza othis. Nowa Aldarr othis. Tego my szukać. Wyspa, nie Marant, nas obchodzić. Reszta Nasza sprawa.
Wampir spojrzał na Generała, po czym odparł...
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2007, 19:36:13 wysłana przez Boba Fett »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Grudzień 2007, 09:54:24 »
- Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale zdaje mi się, że Ci orkowie szukają Wyspy łowców nagród, chyba chcą coś znaleźć na wulkanicznej wyspie. Generale, widać, że umiesz z nimi rozmawiać dobrze. Proponuję, żebyś się zapytał czego szukają i co chcą zrobić na wyspie wulkanicznej. - powiedział Crisis do Boby Fetta, po czym przyjrzał się dowódcy orków. - Boba, czy to nie jest ten ork, którego spotkaliśmy podczas wyprawy do skarbca gildii łowców nagród? Spotkaliśmy wtedy orków, ten wydaje mi się znajomy.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Grudzień 2007, 16:10:28 »
- Zaprawdę, to ten sam ork - odparł Generał przyjacielowi. Skinął głową po czym spytał się dowódcę - Spytam o to samo, co mój podkomendny, co chcecie znaleźć na wyspie wulkanicznej, nowym siedlisku łowców nagród?
- Othi noi theit, my szukać pewien tekst. Oltrad elfsord tekst. Więcej nasza sprawa. Musieć się tam dostać i wracać do qatarrawera, jak my zdobyć tekst.
Fett zamyślił się chwilę zerkając na rekruta.
- Sądzę, iż moglibyśmy Ci pomóc - oświadczył wreszcie.
- Morras pomagać? - zdziwił się jeden z orków. - Hahaha, nawet wasza plugawa morra, którzy nazywać siebie nasz najemnik. Nawet oni głupcy, ja nie chcieć wasza pomoc. Morra nie potrafić być dobra karrog.
- Potrafimy być lepsi karrog niż połowa tego oddziału - oburzył się Crisis rozumiejąc znaczenie co niektórych słów orków.
- Waqurt? - zapytał z uśmiechem dowódca zielonoskórych. - A więc zgoda, Togrok, Pratorg, ustarkwaruta lies morras qort krururra.
- Co oni mówią, Generale - spytał Wampir.
- Przygotuj się do walki, ja biorę tego po lewej. Musimy pokazać, iż nie jesteśmy jak wszystkie morras. Pamiętaj, by jednak nie zabijać, to tylko mała potyczka dla udowodnienia racji.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Grudzień 2007, 18:34:30 »
- To nie będzie dziecinada jak sądzę. - powiedział Crisis wyjmując broń. W tym samym czasie zrobili to i orkowie, którzy ze swoimi wielkimi toporami ruszyli na żołnierzy. Boba Fett zajął się tym orkiem po lewej, natomiast gubernator Leyanoi tym po prawej. Walka była tym trudniejsza ponieważ orków nie można było zabić. Crisis zablokował cios z góry swoją tarczą, po czym szybko wyprowadził kontratak, niestety zablokowany. Taka wymiana trwała chwilę, aż w końcu rekrut Armii Marantu postanowił po prostu podciąć przeciwnika. Gubernator Leyanoi poczekał aż ork postanowi zaatakować z góry, żeby wtedy podciąć nogą przeciwnika. W pewnym momencie ork zrobił dokładnie to, na co czekał wampir, który wykonał swój plan. Ork z wielkim impetem uderzył o ziemie, a Crisis przyłożył miecz do gardła przeciwnika i spojrzał jak radzi sobie generał.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Grudzień 2007, 20:17:28 »
Crisis spojrzał na Generała akurat w momencie, gdy ten umiejętnie kopnął w brzuch orka. Zielonoskóry, zaskoczony ruchem przeciwnika, runął na ziemię upuszczając przy tym swój topór. Zanim jednak zdążył zrobić cokolwiek, były przywódca Gildii Samotnych ÂŁowców ze spokojem przyłożył końcówkę miecza do jego gardła. Ork zaprawdę mógłby jeszcze coś zrobić, ale nie wiedział do jakiego stopnia posunie człowiek - w końcu on chciał go zabić, tak samo jak Togrok jego współtowarzysza. Odwrócił lekko głowę w lewo i ujrzał, jak drugi ork również jest obezwładniony.
- Othis wygrać - rzekł z poważną miną dowódca orków.
- Nie jesteśmy już othis, teraz służymy państwu - odparł Generał chowając swój miecz do pochwy przypiętej do pasa.
- Dla mnie wy othis.
- Fadrukorrze, zaoferowałem Twemu magretto pomoc, za co musiałem stoczyć wraz z moim żołnierzem walką z Twoimi pobratymcami. Nie zamierzam się narzucać i jeśli Tobie i Twojemu mogretto nie pasuje moja pomoc, czym prędzej się stąd oddalimy.
- Nie denerwuj, othi noi theit. My być wdzięczni, pokazaliście, że nawet morras, które nie być niewolnik potrafią walczyć i nie tylko. Moje magretto zgadzać się, czekamy na Ciebie.
Fett tylko kiwnął głową...

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Grudzień 2007, 20:39:27 »
- Spotkania z orkami zawsze są ciekawe i mogą się skończyć różnie, ale można rzec jedno, nie można się z wami nudzić. To była dobra walka. - powiedział do zebranych Crisis, który schował miecz i pomógł wstać powalonemu orkowi. - Jak sądzę wszystko jest wyjaśnione. Generale, sądzę, że czas już na nas. - dodał Crisis oddalając się na parę kroków, po czym się odwrócił i zatrzymał. - Do zobaczenia orkowie. - skończył Crisis, po czym czekał na dowódcę.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Grudzień 2007, 20:47:41 »
- Karrog Blegren saluta - pożegnał się z Crisisem dowódca, po czym spojrzał na Fetta. - Ty również, othi noi theit.
- Ja również - skinął Generał. - Saluta.
- Othi noi theit saluta - odparł ork. - Moja mogretto czekać na Was, othis. Pośpieszcie się, mamy talewreko czas. Nasz qatarrawera czekać.
- Idziemy, Crisisie, jak powiedział ork, mamy mało czasu.


Zadanie zakończone

Nagroda (dla Crisisa): 200 sztuk złota | 2x mięso

Forum Tawerny Gothic

X Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Grudzień 2007, 20:47:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything