Autor Wątek: I zadanie Kuczaja  (Przeczytany 1996 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
I zadanie Kuczaja
« dnia: 19 Listopad 2007, 20:22:44 »
Info o zadaniu:
Nazwa: Polana
Zlecający: Devristus
Opiekun: Devristus
Opis: Chodzą pogłoski o Zielu zwanym "Czas przebudzenia". Masz sprawdzić czy te pogłoski są prawdziwe...
Nagrody:Reputacja, 6 ziół ( 1 dla Wiedźmy , 4 dla Bractwa) oraz 50 sztuk złota

Kuczaja udał się pod portal by poczekac na dalsze instrukcje od generała. Gorączkowo myślał sobie "w co ja się znowu wpakowałem" oraz "czemu nie poszedłem do toalety?". I gdy tak czekał sprawdzał co wzioł na tę wyprawę, doliczył się:

-Ekwipunek:

Krótki miecz (przypasany)
Typ: jednoręczny
Jakośc wykonania: amatorska
Poziom: I
Dodatkowo: ---

Nazwa Broni: Ostrze Zmierzchu
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: II
Dodatkowo: Zatruty Oręż, Mistrzowski Oręż

Nazwa Zbroi: Zbroja Kultysty
Typ: Całkowita
Rodzaj: Szklana
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Mistrzowska Zbroja

Jedyne umiejętności jakie posiadał to:

Walka mieczem I









Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2007, 13:56:36 »
Z cienia wyszłą postać. Podeszła do kuczaji i rzekła:
- Przjedź przez ten portal prowadzący do Ilusmiru i tam zacznij poszukiwania.

Forum Tawerny Gothic

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2007, 13:56:36 »

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2007, 14:34:57 »
Kuczaja pokierował się do portalu i przeszedł przez niego. Jak tylko znalazł sie w tym Ilsumilsu wyruszył w kierunku południowym (kuczaja kiedyś lubił ten kierunek bo od jego rodzinnej miejscowości na południe był pub, i tak chodzenie na południe weszło mu w krew)...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2007, 15:55:19 »
Gdy tak szedł i szedł, po pewnym czasie na jego drodze wyrósł skorpion. Kuczaja nie wiedział co robic. Wyją miecz i przygotował się do walki...

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2007, 16:07:41 »
Kuczaja na oślep wbił w skorpiona miecz, zdał się słyszec syk. Prawdopodobnie kuczaja trafił w oko, skorpion spróbował kontry ale kuczaja odskoczył (kosztem tago leżał teraz na ziemi). skorpion przymierzał się do następnego ateku ale kuczaja chlusnął mu piaskiem w te nie zniszczone oczy (w rezultacie skorpion odszedł pare kroków, dając kuczaji czas na wstanie i odcięcie jednej szczypcy skorpiona (kuczaja krzyknął "ha i kto jest lepszy!") drugi szczypiec uderzył w kuczaje ale nie przepołowił bohatera tylko go przewrócił (pancerzyk świetnie zahamował cios). Kultysta podciął w ostatniej chwili nogi skorpiona tak że ten się przewrócił kuczaja wstał i w ostatniej chwili pochylił się, bowiem ogon z jadem już prawie dźgnął w kuczaje. Kuczaja ciął pare razy w ogon który był tuż nad nim i tym sposobem go w końcu przecioł, kuczaja ledwo ledwo uniknął adu który wyleciał z rany skorpiona. Gdy bohater wstał, nie miał wątpliwości skorpion ledwo dycha (kuczaja także się zdyszał...), kultysta podniósł miecz do ostatecznego cięcia i wbił go w głowe skorpiona. Nie ma wątpliwości że skorpion jest martwy (świadczy o tym mózg walający się tu i tam...). Kuczaja udał się dalej na południe...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopad 2007, 16:33:50 »
Gdy kuczaja pokonał skorpiona ruszył na południe. Po jakimś czasie ujrzał osade , ale drogę do niej zastawił mu wilk pustynny...

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad 2007, 18:09:03 »
Kuczaja jak zobaczył wilka powiedział:
 - No nie no ***** nawet sobie na południe iśc nie można, bo od razu cała fauna się zjeżdża! No trudno! Chodź buźko pod miecz!
    Gdy wilk zaszarżował kuczaja przewrócił się i czuł wilka nad sobą (kuczaja odpychał wilka jedną ręką) natychmiast zrzucił wilka cięciem miecza (kuczaja chciał trafic w serce ale lata olewanie lekcji anatomii spowodowały że bohater pomylił strone z której jest w serce), to wystarczyło aby dac kultyście czas na powstanie (zrobił to bez pomocy "tajgera") wilk przymierzał się do kolejnej szarży, Kuczaja machał mieczem na prawo i lewo w nadzieji trafienia, nastąpiła chwila grozy... kuczaja trafił w tłów wilczura, a ten trafiony falą uderzeniową leżał na piasku. Bohater wbił w niego miecz, lecz nie celnie. W rezultacie wilk wstał i zbierając resztki sił zaszarżował na Kultyste. Kuczaja leżał, a wilk na nim, kożystając z doświadczenie trafił w serce wilka. Skowyt rozległ się po pustyni... Kuczaja wstał, otrząsnął się i upewnił się że wilk jest martwy (tzn. przebijał go mieczem aż była pewnośc że nikt by tego nie przeżył). Po spełnieniu powyższych czynności kuczaja z uśmiechem pomaszerował w kierunku osady...


jeśli mam jakieś błedy, to to jest związane z tym że pisze po ciemku i nie widze klawiszy (stukam na "czuja")//

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Listopad 2007, 16:59:54 »
Po zakończonej walce udałeś się do osady z nadzieją , że tam dowiesz się gdzie znajdziesz Zioło. Po przejściu przez "bramę" zauważyłeś, że jest to osada mieszana(widzisz dużo "osób" pochądzących z różnych ras). Rozglądasz się po osobach i myślisz:
- Może któryś nich mi pomoże...

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Listopad 2007, 17:27:23 »
Kuczaja stanął na środku osady i powiedział:
- Czy któryś z tutaj zgromadzonych wie co to za ziele o nazwie Czas Przebudzenia!? Jeśli tak to czy ta osoba powie mi gdzie mogę je znaleźc!? Prosze odpowiadac! Każda informacja może okazac się przydatna! Może ktoś chociaż powie kto wie coś o tym zielu! Czy ktoś będzie w stanie odpowiedziec mi na to pytanie!? - kuczaja przeczuwał że mógł zakłócic porządek publiczny więc przygotował się do walki (tzn. trzymał ręke tak że mógł w każdej chwili wyciągnąc miecz), tak czy siak kuczaja czekał aż ktoś odpowie...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Grudzień 2007, 17:33:54 »
Po chwili napięcia do kuczaji podszedł jeden z Wieśniaków:
- Idź do pobliskiej Wiedźmy mieszkającej na południu wioski. Może ona CI pomoże!?
Kuczja ruszył w drogę...

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Grudzień 2007, 21:15:24 »
Mniej więcej po kilku minutach drogi Kuczaja dotarł do owej wiedźmy i powiedział:
- Witam, doszły do mnie pogłoski że istnieje ziele o nazwie czas przebudzenia, oraz że pani wie coś o nim - kuczaja wolał nie mówic słowa wiedźma gdyż mógłby obrazic ją - Czy mogłaby pani podzielic się ze mną tą jekże wspraniałą wiedzą? byłbym szczerze wdzięczny gdybym dowiedział się gdzie owe ziele odnaleźc - po tej kwestii kuczaja zaczął czekac na odpowiedź...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Grudzień 2007, 10:42:01 »
- Ach tak "Cudowne Przebudzenie" słyszałam o takim czymś - rzekł Wiedźma i podeszła do regału. Po chwili wyciągnęła księgę , otwierając ją rzekła:
- "Cudowne Przebudzenie" znajduje się na Polanie strzeżonej przez Strażnika. Komu potrzebne jest ziele ten go znajdzie.
Wiedźma zamknęła księgę rzekł:
- Mam nadzieję , że pomogłam. Jeśli mogę mieć do Ciebie prośbę?
- Tak?
- Czy mógłbyś mi przynieść chociaż jedno owe ciele o ile je znajdziesz?
- Oczywiście i dziękuję za pomoc.

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Grudzień 2007, 20:54:08 »
Kuczaja wyszedł z wioski i poszedł w stronę najbliższej polany, zastał tam strażnika i powiedział:
- Witaj strażniku polany! Jeśli nie masz nic przeciwko wezmę z sześc sztuk tego ziela którego pilnujesz i którego z pewnością nie oddasz mi po dobroci. To jak, pozwalasz mi po dobroci wziąc sześc sztuk "Cudownego przebudzenia"? - Po czym zaczął czekac na odpowiedź...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Grudzień 2007, 08:51:17 »
- Oczywiście ,że nie , ale jeśli pokonasz tego Cieniostwora możesz wziaść Ziele. Kuczaja wyją miecz i zaczął walczyć. Walka trwała dość długo , lecz w końcu Kuczaji udało się sprytem zabić cieniostwora ( ale nie zrobiłtego sam , przyszłą mu na pomoc owa Wiedźma) . Kuczaja był ciężko ranny , ale te poważniejsze zatamowała . Kultownik wstał podszedł do Strażnika , a ten usunął mu się z drogi. Kuczaja zabrał 6 ziół , z czego 2 dał Wiedźmie.

Zadanie Zakończone!

3 punkty reputacji

Forum Tawerny Gothic

I zadanie Kuczaja
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Grudzień 2007, 08:51:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything