Autor Wątek: Ścieżka i Profesja  (Przeczytany 58289 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ścieżka i Profesja
« dnia: 10 Czerwiec 2006, 09:39:32 »
ÂŚcieżka Walki:
                    G1= Szkodnik, Najemnik, Cie, Strażnik
                    G2= Strażnik Miejski, Nejemnik, ÂŁowca Smoków

ÂŚcieżka Pośrednia:
                    G1= Nowicjusz, Strażnik ÂŚwiątynny
                    G2= Paladyn

ÂŚcieżka Magii:
                    G1= Mag Ognia, Mag Wody, Nekromanta
                    G2= Nowicjusz, Mag Ognia

Każdy podaje swoją ulubioną profesję oraz ścieżkę walki, jaką zazwyczaj podąża.

____________________________________________________________________________________________

Moją ulubioną ścieżką jest ścieżka magii. Lubie wszystko co magiczne zawsze gram potężnymi magami. Kocham władać czarami, mieć kontrole nad żywiołami. Lubię być potężny.  

A co do profesji to jest nią Nekromanta. Lubie mroczne i potężne czary do tego zawsze fascynowała mnie nekromantacja. Z resztą nekromanta nie ima i nie boi się niczego tak jak ja.  
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 12:00:08 wysłana przez Arthas »

Offline Semaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 2
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec 2006, 10:29:30 »
Mimo, że dąże scieżką pośrednią to moją ulubioną profesją jest Szkodnik. :]

Uwielbiam "cichą" eksterminacje przeciwników, za pomocą Sztyletu bądź Krótkiego Ostrza. Do tego lubię użyć magii, np. Jakieś zwoje lub runy nie wymagające kręgów.

A co do Szkodnika to myślę, że on najbardziej oddaje mój charakter   . Jako Szkodnik walczę bronią jednoręczną oraz używam zwoi.


IsentoR - > Jeżeli niczego się nie boisz, widać, że nie oglądałeś wczorajszego meczu...
Mój brat go oglądał więc trochę widziałem, i byłem za Ekwadorem od początku. No i wygrał. :D
- IsentoR

Ty proroku wstrętny xD
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 12:23:15 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwiec 2006, 10:29:30 »

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwiec 2006, 10:52:05 »
Moją ulubioną scieżką jest scieżka walki :P, zawsze wolałem porządny miecz niz jakies tam czary :)

a co do profesji to ofcours łowca smoków ^^ zawsze wolałem byc po stronie lee niz strazników no i ÂŁS mają zajefajny miecz :)
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 12:24:23 wysłana przez Arthas »

Offline Robin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2006, 09:54:12 »
Ja gram ścieżką pośrednią (G1) czyli nowicjuszem i strażnikiem światynnym (- za to że bezi ma swoje "pierwsze" ubranie jak zakłada zlekką zbroję strażnika świątynnego głupio wygląda :/). Fajnie jest "pociachać" sobie mieczem ale też od czasu d czasu komuś z uderzenia wiatru "przytegować" A w Gothic 2 gram najczęściej... też scieżką pośrednią ^^ paladynem. Ma fajne zbroje, runy i wogóle fajne jest.

A co do mojej ulubionej profesji to najbardziej lubie... nowicjusza bractwa :). Fajna ma tą kieckę (a jeżeli jeszcze sie ściągnie postać do Gothica która ma łysy czerep i brak koszuli to cud miód i orzeszki).
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 12:31:34 wysłana przez Arthas »

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2006, 14:02:44 »
Ja zawsze podążam ÂŚcieżką Walki. W G1 to jest Szkodnik a później Najemnik. A w G2 to jest Najemnik a później ÂŁowca Smoków. Uwielbiam walke długim i krótkim ostrzem broni białej. Nie bardzo lubie urzywać łuków albo kusz ponieważ aby celnie trafiać trzeba się durzo uczyć np. korzystania z łuków i kusz. A ja wole uczyć się posługiwania mieczem ponieważ jeśli nawet jesteś zielony to cały czas trafiasza ale zadajesz mało obrażeni. Gdy nauczysz się walki wybranym rodzajem broni w moim przypadku broni jednoręcznej to zadajesz wtedy durzo obrażeń ale to także zależy od broni którą posiadasz.
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2006, 12:34:05 wysłana przez Arthas »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Wrzesień 2006, 01:13:21 »
Moją ulubioną ścieżką jest ścieżka walki, uwielbiam miecze jednoręczne oraz łuki, czyli stawiam na szybkość działania. Gdy nie chcę mieć problemów z przechodzeniem gry to biorę maga, lecz dużo większa jest satysfakcja z urżnięcia kogoś/czegoś za pomocą miecza, niż na odległość czarami.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrzesień 2006, 13:17:04 »
Ja wybrałem ścierzkę pośrednią i Strażnika ÂŚwiątynnego. Wiadomo, że tam magia i walka bronią 2h się łączą ze sobą tak jak u pali. Bardzo lubię tą gildie gdyż to była moja pierwsza jaką zagrałem w gothica. ÂŚcieżkę pośrednią zawsze mam w każdej gildii, bo czasem magia się przydaje.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Wrzesień 2006, 17:32:15 »
Moją ulubioną ścieżką jest ÂŚcieżka Magii , a ulubioną profesją jest Nekromanta, dlaczego??
Ponieważ lubie czaru i magie , a zwłaszcza czary nekrmonackie np.
G1-Fala śmierci Uriziela
G2-Armia Ciemności
G2NK-Krzyk Umarłych

Offline Matius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Wrzesień 2006, 21:29:14 »
Ja, jako zaprzysiężony Wojownki oczywiście wybrałem ścieżkę walki. Zawsze jak nie mam do dyspozycji dwóch broni na raz to biorę się za dwuręczniaki.

A co do klasy, to głosowałem na Najemnika, ponieważ nie wiem czemu ale ich zbroja w G2 podoba mi się najbardziej. Jest prosta i po ogólnie fajowa. Ale miałem zamiar zaznaczyć dwie profesje, a mianowicie Najemnik i ÂŁowca Smoków bo obaj są genialni, silni i wogule fajowi!, tyle że zbroja Najemnika bardziej mi się podoba, a jak mogę tylko jedną możliwość zaznaczyć....
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień 2006, 19:35:36 wysłana przez Matius »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Wrzesień 2006, 16:48:35 »
Jak dla mnie każde ÂŚcieżka jest dobra. Osobiście zawsze gram wojem   ( chociaż moją ulubioną profesją jest Nekromanta  ) i oczywiście gram w G1 jako kolejno Cień, Strażnik, Szkodnik i oczywiście Najemnik. W G2 grałem po stronie Lee ( ech te strae znajomości). Jedynie w G2NK byłem Paladynem   , w końcu ile razy można grać jako Najemnik.

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Wrzesień 2006, 17:27:56 »
Moją ulubioną ścieżką jest ścieżka Magii. Magia zawsze mnie pociągała, uwielbiam to uczucie, że jest się potężnym i nawet żywioły ustępują nam i tylko czekają na nasze rozkazy. Poza tym magowie zazwyczaj mają władzę i trzeba się z nimi liczyć. Nikt im nie podskoczy, jeśli nie chce skończyć rozsmarowany po ziemi.

Ci do profesji to jest nią bez wątpienia Mag Ognia. I w G1 i w G2 są jednymi z najpotężniejszych ludzi i każdy człowiek liczy się z nimi i szanuje ich. Poza tym lubię stać po stronie Innosa.

Pozdro  .

Offline Thorus93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Wrzesień 2006, 16:12:33 »
Przeszedlem wiele razy każdą część gry ale zazwyczaj byłem najemnikiem.Zawsze lubiłem w Gothic 1 wracać z łowów do tej wielkiej jaskini  A w Gothic 2 wrócić do Onara po zapłate  Zresztom/Zresztą w Gildi Najemników jest Gorn moja ulubiona postac  



Pozdro for all    
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień 2006, 16:58:33 wysłana przez Boba Fett »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:33:11 »
Najbardziej lubię profesję...Tu się długo zastanowiałem nad Magiem Wody a Strażnikiem jednak wybrałem
strażników z powodu że maja dobre zbroje,miecze i dobrze rozwinięte umiejętności.

Moją ulubioną ścieżką jest ścieżka wojownika.Lubię walczyć magią ale walka mieczem bardziej przypadła
mi do gustu.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Wrzesień 2006, 11:00:36 »
Ja od kiedy gram w Gothica, podązałem,(grając pierwszy raz), zawsze ścieżką walki. Uwielbiam władanie mieczami. To mnie kręci. Niewyobrażam, sobie wybranie innej ścieżki, grając pierwszy raz w którą kolwiek część.

Co do profesji, to wybieram oczywiście Paladyn, wyjaśnienie powyżej.

Offline Bezimienny22

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Wrzesień 2006, 11:11:49 »
Moją ulubiona profesja jest Paladyn a ścieżką którą podążam jest walka chociaż czasem uzywam magii ale wolę starcie bezposrednie daje więcej satysfakcji ;))

Offline Nemek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Wrzesień 2006, 09:19:57 »
Na pierwszym miejscu jest oczywiście magia i mag ognia. Ehhh długo by opowiadać. Magia to jest to coś co pozwala mi sie oderwać od ziemi  . Te efekty specjalne...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Wrzesień 2006, 11:25:08 »
W Gothic I przeważnie wybierałem sciężke Magii a tym samym przyłaczenie sie do Kręgu Ognia, Kręgu Wody i zostanie Nekromantą. Czyli zostawałem magiem 3 żywiołów. Wszystko co ziemskie jest pod nami, mamy siłę uczynić ziemie i ludzi sobie podwładnymi :D.

W Gothic II jak i NK wybierałem najczęsciej ÂŁowce Smoków. ÂŁowca to rewelacyjna mieszanka wojownika-barbarzyńcy.
Czyli droge miecza. ÂŁowcy są dla mnie silniejszi od paladynów ;].

Ogółem : Dla mnie ścieżka Magii i Miecza sie pokrywa. Jednakże wole magie może z lenistwa  

Z wyrazami szacunku XD


Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Październik 2006, 19:00:12 »
Niema nic przyjemnieszego niż patrzeć jak nasz wróg płonie i zmienia się w popiół.... Dlatego wybrałam ścieżkę magii, czary są dla mnie wspaniałe... może dlatego że w naszym świecie są nie osiągalne?
A ulubiona profesja? Oczywiście że nekromanta... sama nazwa wzbudza w ludziach strach... Są potężni i mroczni...

Offline Jasio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Październik 2006, 20:23:01 »
Ja grałem chyba wszystkimi postaciami w grze. Jak miałem ochotę posiekać wroga to grałem typowym wojownikiem, jak chciałem zobaczyć jak się pali przeciwnik to grałem magiem.

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Październik 2006, 23:19:32 »
Tak naprawdę ścieżki konkretnej zwykle nie wybieram chciaż pewnie była by to ścieżka walki, a konkretnie łuk. Zazwyczaj staram się łączyć wszystkie ścieżki poprzez choćby zwoje, ale wszystko się przydaje i w miarę możliwości trzeba to wykorzystać.

Jeśli chodzi o profesje to lubie najemników, pod warunkiem, że są to najemnicy Lee, którzy zawsze trzymają się razem, a mimo to mają tyle swobody, że mogą podróżować i pracować za pieniądze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ścieżka i Profesja
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Październik 2006, 23:19:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top