Autor Wątek: Wyprawa do Taharu  (Przeczytany 2983 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Wyprawa do Taharu
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Listopad 2007, 21:31:29 »
Głowa bestii uniosła się nad Altair'em i gwałtownie upadła w dół. Adept uskoczył w dość szybkim tempie, po czym szybkim ruchem wyciągnął z pochwy Czarną Klingę, a schował Zjawę Zmierzchu na plecy. Wystawił ostrze przed siebie, Mantikora gibkim ruchem cofnęła się. Adept wykonał szybki skok do przodu, Mantikora natychmiast zareagowała, wykonując próbę ataku. ÂŁydka Altair'a została skaleczona, natomiast bok bestii został dotkliwie raniony przez ostrze Czarnej Klingi. Adept ciężko dysząc wstał, jednak stwór nie dał mu czasu do odpoczynku. Rzucił się z ogromną siłą na Adepta, który jedyne co zdążył zrobić, to wykonać ruch w dół, przez co stwór uderzył go czołem, przygwożdżając do ściany. Wojownik wziął zamach, uderzył stwora rękojeścią w łeb, krzycząc litanię przekleństw i dysząc jak opętany. Uderzył bestię jeszcze kilka razy, po czym został zwalony z nóg przez mocne uderzenie ogona. Bestia wstała i ciężkim ruchem wyprostowała grzbiet, podnosząc głowę do góry i uderzając nią, szczęśliwie dla adepta - w ziemię. Stwór był na wyczerpaniu, ponieważ odniósł poważne uszkodzenia głowy. Altair również był osłabiony, jednak podniósł miecz ponownie i oddzielił ogon stwora od ciała. Potwór zawył okrutnie, uniósł kark i brodę do góry, po czym próbował wstać. Adept schował miecz, wyciągnął kostur i kilkakrotnie uderzył stwora w głowę, miażdżąc jego czaszkę...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Taharu
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Listopad 2007, 00:12:58 »
Mantikora powoli zbliżała się do mnie wymaczortąc swym kolczastym ogonem we wszystkie strony. Wystrzeliła serią kolców w mą stronę szybko więc uskoczyłem w bok. Dwa z nich utkwiły jednak w mym ramieniu. Wykonawszy obrót strzeliłem w stronę bestii zaklęciem zewu beliara. Zielona czaszka poszybowała w stronę przeciwnika paląc jego ciało i uśmiercając go.

- Teleportujcie się do świątyni Beliara, będę tam na was czekał.

IsentoR zniknął...

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Taharu
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Listopad 2007, 00:12:58 »

Canis

  • Gość
Wyprawa do Taharu
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Listopad 2007, 08:02:26 »
Przypomniałem sobie poznaną przezemnie umiejętność teleportacji w znane mi miejsca. Skupiłem się wyobrażając siebie w świątyni beliara, po chwili zniknąłem i pojawiłem się w świątyni Beliara.

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Wyprawa do Taharu
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Listopad 2007, 11:15:05 »
Altair skupił się na ÂŚwiątyni Beliara. Po chwili tam był, obok Isentora...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Taharu
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Listopad 2007, 16:11:21 »
Musimy ustalić pewne sprawy...


Nagrody:
Canis: 6 punktów reputacji, 150 sztuk złota, 2 czary
Altair: 6 punktów reputacji, 150 sztuk złota, 2 czary


Zadanie Zakończone
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2007, 16:12:52 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Taharu
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Listopad 2007, 16:11:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top