Autor Wątek: Błąd  (Przeczytany 1463 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Błąd
« dnia: 28 Październik 2007, 17:40:03 »
Witojcie. Otóż mam problem. Od dłuższego czasu pojawiają mi się takie oto błędy:

quickstart.exe - Nieprawidłowa relokacja biblioteki DLL systemu
----------------------------------------------------------------------------------
Biblioteka systemowa DLL user32.dll została zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie będzie działać
prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała
zakres adresów zarezerwowany dla systemowej biblioteki DLL. Należy skontaktować się z dostawcą w
sprawie nowej biblioteki DLL.


SearchWithGoogleUpdate_en_exe - Nieprawidłowa relokacja biblioteki DLL systemu
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Biblioteka systemowa DLL user32.dll została zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie będzie działać
prawidłowo. Powodem relokacji było to, że biblioteka DLL C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała
zakres adresów zarezerwowany dla systemowej biblioteki DLL. Należy skontaktować się z dostawcą w
sprawie nowej biblioteki DLL.


I tam jakiś jeszcze. No i " dzięki " tym błędom nie mogę zainstalować kilku gier ( głównie AOE 3 i Empire Earth 2 ). Próbowałem zainstalować te biblioteki, ściągałem je i.... nic to niedało. Nie wiem co mam zrobić ! Pomóżcie. Napewno ktoś będzie wiedział co zrobić...

Forum Tawerny Gothic

Błąd
« dnia: 28 Październik 2007, 17:40:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything