Autor Wątek: Oceń Poprzednika 4.  (Przeczytany 57007 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #120 dnia: 23 Lipiec 2008, 18:05:00 »
Gorion

Nick: Przerobiony Gririon. Ale cóż... Drobna zmiana liter i teraz już sam nie wiem, z jakim palem płynę na Dwór Irdorath. Podoba mi się jednak :P 7/10

Avatar: Znaczek ten, jest za mały, żeby dojrzeć co sie tam kryje... Aczkolwiek, sprawia takie fajne wrażenie ten kolorek zielony ;] 6/10

Sygnaturka: Zamilknę.

User: Widać, że bardzo lubi TG. Kiedyś ponoć, wysyłał 100 alarmów do moderatorów dziennie :P. Gorion, jest jednak naprawdę spoko. Nie wiem czemu, lecz troszeczkę przypomina mi Seraila, pod pewnymi względami ;]. Gorion pisze ładne posty, nawet zabawny jest na komunikatorze ;]. Ja jakoś bardzo go polubiłem. Ostatnio, nie gadamy ze sobą. Moze już mnie nie lubi?  :( Mam nadzieję, że się myle. Gorin jest człowiekiem, z którym można porozmawiać na każdy temat. Mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś ze sobą pogadamy  ;)

Zalety: j/w

Wady: j/w

Skojarzenia: Paladyn Girion, z którym płynę na Irdorath ;]

Obrazek przedstawiający ejgo zachowanie na forum:

Stosunek (...) do innych: Bardzo dobry ;]

Jaki jest poza forum: Zabawny i miły :]]]

Co sądzisz o jego postach: Dobre.
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2008, 17:18:06 wysłana przez Eregrin »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #121 dnia: 24 Lipiec 2008, 11:20:21 »
Eregrin

Nick: Nie wiem co mu przyszło do głowy wymyślając taką nazwę xD. Nick moim zdaniem nie jest skomplikowany, ale czytając go często mylą mi się literki ;-). Niewiedząc czemu kojarzy się on z Eragonem, czyli jeśli się nie mylę smokiem z filmu o takiej samej nazwie. Moja ocena to 4/10.

Avatar: Jakaś kobieta zamachuje się w celu uderzenia w pysk faceta, który przed nią stoi. Na koniec udaje sie jej trafić... nic ciekawego więc daje ocenę 5/10

Sygnatura: Co do tego co pisze w twojej sygnaturce, to przyznaje Ci zupełną rację. No bo jak by to nasze forum bez nich wyglądało?;-) A co do samej sygnatury to całkiem fajnie przedstawiają się tam panowie moderatorzy xD Ocena 9/10

User: Widać, że pan Eregrin jest aktywny na forum. Ma dużo całkiem sensownie napisanych postów, ale jednak pisze jakoś dziwnie (nie potrafię uściślić). Po jego postach można poznać, że jest on spoko facetem;-).

Zalety:
-pisze przemyślane i poprawnie ułożone posty,
-nieraz pożartuje trochę z kogoś albo z czegoś,
-tak jak mówiłem spoko facet.

Wady: Zauważyłem, ze czasem zdarza mu się popełnić jakiś błąd ortograficzny.

Skojarzenia: Ciągle siedzący na krześle przed komputerem facet w za dużej zielonej bluzie w czarne paski, w niebieskich, długich i szerokich dżinsach i w zielonej czapeczce z daszkiem, ciągle zajęty zwiedzaniem neta.... ;D

Obrazek:

Stosunek do innych: Szanuje inne osoby, chociaż nieraz lubi się z kogoś pośmiać.
 
Jaki jest poza forum: Nie wiem niestety nigdy nie miałem przyjemności podgadać ani popisać z nim.

Jego posty: Tak jak już mówiłem jego posty są dobrze ułożone, przemyślane i najczęściej dość długie, ale nieraz zdarza mu się popełnić jakiś błąd ortograficzny czy dwa.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #121 dnia: 24 Lipiec 2008, 11:20:21 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #122 dnia: 24 Lipiec 2008, 17:06:16 »
Kirgo32

Nick: Kojarzy mi się trochę z tandetną japońską bajką a'la pokemony, oraz nie wiedzieć czemu z pewnym mmo, mianowicie my-fantasy. Raczej nic do tegoż nicka nie mam chociaż wolałbym coś innego, a to z tego względu iż pomimo że w niczym mi nie wadzi nie przypadł mi jednak zbytnio do gustu szczególnie przez te cyferki na końcu, które cholera wie co oznaczają (stawiam na wiek :P).

Avatar: Samuraj z kataną yeah, i'm lovin' it. Galeria z tego co pamiętam... nie lubie avatarów z galerii.

Sygnatura: No cholera wprowadza ludzi w błąd bo ja pytam i pytam, a nikt nie odpowiada :/ (tak wiem, to był super śmieszny żart, wybaczcie nie mam dziś humoru :P). Nie lubie w sygnaturze takich tekstów, sam nie wiem czemu.

User: Stara się chłopak pisze dobre i treściwe posty, nie mam zastrzeżeń. Nie widuję go na forum zbyt często to samo z jego postami, ale jeśli już to tak jak mówiłem - nie są złe.

Zalety/Wady: Człowieka niezbyt dobrze znam ale z tego co widze to jest zaje fajny!!!111oneone (jak nisko upadłem :-\)

Skojarzenia: Jak już mówiłem, pokemonki i te sprawy.

Obrazek:


Stosunek do innych/Jaki jest poza forum/Jego posty: Na temat 2 pierwszych się nie wypowiem bo nie znam bo za dobrze, a 3 punkt jest bez sensu bo i tak każdy kto tutaj się wypowiada pisze o tym w punkcie "user".
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2008, 21:04:10 wysłana przez Peanut »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #123 dnia: 25 Lipiec 2008, 02:39:46 »
Peanut

Nick: Jeśli mam być szczery to nie kojarzy mi się z niczym. Pierwszy raz widzę taki nick. Niespecjalnie wpada w ucho przez co uważam, że nie jest zbyt fajny. Ogólnie można nagrodzić Cię za pomysłowość oraz to, że jest mało (lub w ogóle nie) spotykane.
Avatar: Tak naprawdę to nie wiem co to jest xD Jakaś parówka z oczami i wielkim kinolem xD Potrudziłeś się i dodałeś swój nick do obrazka za co masz "+". Ogólnie patrząc na avek, chce mi się śmiać, nie dlatego, że jest głupi itp, wręcz przeciwnie! Jest niekonwencjonalny i to mi się podoba.
Sygnatura: Jeden obrazek dość...dziwny. Nie lubię  wulgarności przez co mi się on nie podoba. Duże litery brzmią całkiem fajnie, ale to co jest na dole mnie osobiście zniesmaczyło. NIe wiem, może masz taki gust, ale do mnie on nie trafia.
User: Dużo postów, szlachta :D Znaczy się zasłużony dla serwisu. Przez ostatni rok z TG za dużo wspólnego nie miałem więc nie mnie oceniać go jako osobę tym bardziej, że go nie znam prywatnie. Po postach, które przeczytałem wydaje się być całkiem "spoko".
Zalety/Wady: Zalety..., Wady... Nie mam pojęcia do czego się odnieść xD
Skojarzenia: Od razu jak spojrzałem na Twój nick to skojarzył mi się z ... fasolą xD
Obrazek:

Stosunek do innych: ÂŻyczliwy, nic więcej nie mogę powiedzieć.
Jaki jest poza forum: A bo ja wiem, nie znam go prywatnie.
Jego posty: Są, to najważniejsze 8)
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2008, 02:40:59 wysłana przez DODO »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #124 dnia: 25 Lipiec 2008, 10:13:38 »
DODO

Nick: Jego nick od zawsze mi się podobał, chociaż sam nie wiem czemu. Jak dla mnie fajnie brzmi i dobrze wygląda (chyba przez duże literki). Z tego co wiem kiedyś na ziemi żyły ptaki, które ludzie nazwali Dodo, więc swój nick "ukradł" właśnie tym ptakom. :D Moja ocena to 9/10.

Avatar: Avatar także bardzo mi się podoba. Jest to chyba coś z anime. Jakiś facet, którego boli głowa xD. Fajnie to wygląda, a user dodał jeszcze swój podpisik na górze obrazka, więc wnioskuje, że  trochę pogłówkował zanim wyszedł taki efekt. Ocena 9/10.

Sygnatura: Nie ma co się rozpisywać, ponieważ sygnaturki pod postem nie widzę.

User: Jak zdążyłem zauważyć pisze dobre, ładnie ułożone i w miarę długie posty, nie używa wulgaryzmów, czego ja też nie pochwalam, nie spami, więc ogólnie w porządku z niego gość.

Zalety: Tak jak pisałem : Nie spami, pisze dobre, ładne i długie posty, nawet ma poczucie humoru, nie przeklina.

Wady: jak narazie żadnych nie zauważyłem, ale będę obserwować xD.

Skojarzenia: Widząc jego nick na forum odrazu przypominam sobie zdjęcie jakie dał w temacie gdzie dodajemy swoje fotki.

Obrazek:

Stosunek do innych: Jak zauważyłem szanuje innych, jest życzliwy, czyli wszystko ok.

Jaki jest poza forum: Jak z prawie każdym nie miałem jeszcze przyjemności porozmawiać.

Jego posty: Tak jak już napisałem są ładnie ułożone, bez błędów, są dość długie, ogólnie zastanawia się co pisze.

Canis

  • Gość
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #125 dnia: 25 Lipiec 2008, 16:51:46 »
Kirgo32

Nick: Kirgo, jeżeli dobrze pamiętam to był wojownik starego obozu na arenie w starym obozie, ten łatwiejszy przeciwnik, no a w nicku jeszcze cyferka 32. No nie podoba mi się niestety, ładniej by było bez cyferek, a najlepiej gdyby nick był, no oryginalniejszy. ale ładną nazwę NPC wziąłeś... 6/10

Avatar: a no postać biorąca zamach by zadać cięcie swym, zakrzywionym ostrzem. ładnie ładnie, niebrzydkie tło, czara postać, daje to jakby wizję zachodzącego słońca (no może tak trochę nie bardzo, ale można), można nawet pofantazjować, że postać podczas treningu... ładnie 8/10 .

Sygnatura: "Zamiast słuchać bzdur spytaj siebie czego pragniesz" hm, mądrze 'powiedziane'.

User: A no zbyt często to go nie widzę w tematach, przynajmniej nie w tych, które ja przeglądam. ale wydaje się być normalnym "cywilizowanym" użytkownikiem, któremu kanalizy nie odłączyli. dobry user.

Zalety: Może rzadko widzę jego posty, ale na spamerskie nie wyglądają.

Wady: No trochę rzadko widzę jego posty.

Skojarzenia:  Taki stary miecz, który swego czas był niemalże ciągle w boju, a teraz od czasu do czasu właściciel go poleruje bo nie chce żeby ze starości się rozleciał.

Obrazek: http://www.bekkoame.ne.jp/~takeito/image/Cavanaugh80.jpg

Stosunek do innych: no wrogi nie jest, raczej przyjazny.

Jaki jest poza forum: --- <- Nie znam go osobiście.

Jego posty:  proponuję zerknąć w podpunkt 'User', 'Zalety' oraz 'Wady', bowiem tam o tym napisałem.
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2008, 16:52:59 wysłana przez Canis »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #126 dnia: 30 Lipiec 2008, 14:21:57 »
Canis

Nick: Ciekawy, rzadko spotykany i co najważniejsze łatwy do zapamiętania.. Kojarzy mi się z jakimś lisem oraz z przyprawą , ale to szczegół.

Avatar: Fajny i taki słodziutki :o nie no żart...Mężczyzna oblany krwią na czarnym tle takie 7/10

Sygnaturka: Przedstawia wcześniejsze wcielenie Canisa tj. kiedy był skrzypkiem w operze mydlanej jakieś20 lat temu... Ale to zakazane wiadomości więc... Sygna utrzymana w ciemnych kolorach i podoba mi sie to rozjaśnienie tego kościeja, co znaczy, że na nim powinniśmy skupić swoją uwagę... Canis do narysowania tego obrazu użyłeś jakich farb plakatowych i akwarelowych? Za sygne dam 8,9/10

User: Hmm... miły , koleżeński... Można z nim porozmawiać i pożartować ze wszystkiego. Z tego co widać to jest aktywny na forum co sugeruje nam , że używa kodów w prawdziwym świecie...
Po za tym jest sweetaśny :D Gra w Marant co się chwali, a może i nie ...

Zalety: Inteligentny, mądry, odpowiedzialny, radioaktywny(rady i aktywny)
Wady: Czepia się szczegółów ;P
Skojarzenia: Spiskowiec, który chce dostać się do władzy, a tak po za tym "to z " Kamis , życie ze smakiem"
Obrazek:
Stosunek do innych: Do każdego zwraca się jak matka do swego syna, kiedy daje mu rady tj. dla każde chce jak najlepiej.
Poza forum: Taki sam jak na forum, tylko trochę bardziej lajtowy i sweetaśny
Posty: przemyślane, staranie napisane , długie i bez krejzolskich błędów.

« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2008, 14:31:28 wysłana przez Devristus »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #127 dnia: 31 Lipiec 2008, 11:09:09 »
Devristus

Nick: Zawsze ten nick czytałem jako Devritus, i dopiero teraz zobaczyłem, że pomiędzy "i" a "t" jest "s" :-*. Nick jest średniej długości i jest niespotykany (oryginalny) na forum, nadodatek dość fajnie brzmi, więc ze spokojnym sumieniem mogę dać ocenę 8/10.

Avatar: Jakiś facet, chyba w jakiejś niespotykanej zbroi. Zapewne to jakiś boss;-). Jeszcze migający, dość duży napis na dole obrazka, przez co całość wygląda całkiem dobrze. Daję ocenę 7/10.

Sygnaturka: Jeżeli wzrok mnie nie myli, to pan Devristus nie posiada sygnatury.

User: Jak zdążyłem zauważyć, to ma on duże poczucie humoru, a przy tym pisze zrozumiale i nie popełnia błędów ortograficznych. Jest też aktywny na forum (ma dużo przemyślanych i luźnych postów).

Zalety: Tak jak napisałem wcześniej jest luźny i wykorzystuje w dużym stopniu swoje poczucie humoru na forum, a przy tym pisze zrozumiale, estetycznie i przemyślanie.

Wady: Nie zauważyłem żadnych.

Skojarzenia: Czarny człowiek z wielkimi mułami, ze złotym łańcuchem na szyi, w czarnej podkoszulce bez rękawów, udający Pudzianowskiego na każdym kroku;D.

Obrazek:

Stosunek do innych: Luźny, miły i czasem lubi trochę się pośmiać.

Jaki poza forum: Gdybym wiedział, to bym się wypowiedział...

Posty: Tak jak już mówiłem pisze luźne posty, a zarazem przemyślane, ładnie ułożone i estetyczne. Najczęściej pisze krótko i na temat, więc ogólnie myśli co pisze.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #128 dnia: 05 Sierpień 2008, 15:47:24 »
Kirgo32

Nick: Niezbyt oryginalny z 2 powodów: imię wojownika z Gothica i cyferki 32. I dlatego nei ma tego czegoś co ma oryginalny nick.

Avatar:
Podobny miał kiedyś Sado, ale to było kiedyś... Avatar przedstawia samuraja na tle wschodzącego słońca...Ogólnie ujdzie, ale dla mnie zbyt jasny...

Sygnatura: Niezbyt ciekawa, bo prawie jej nie ma .. prawie , bo jest jakieś zdanie mające udawać radę życiową, która sie nie sprawdza, bo i tak człowiek słucha bzdur

User: Niezbyt aktywny patrząc na datę zarejestrowanie, ale oceniając na ostatni okres czasu to aktywny chodź ostatnio go nie widuję na forum... No cóż co mogę o nim więcej powiedzieć, przecież nie będę przepisywał tych bzdur z profilu.

Zalety: aktywny kiedy tego potrzebuje, miły, i przeciętny

Wady:brak systematyczności

Skojarzenia: Człowiek  będący w letargu, który budzi sie wtedy kiedy może coś dostać...

Obrazek: Takiego nie ma ...

Stosunek do innych: luźny i lubi się pośmiać

Jaki jest po za forum: I don't.. nie wiem

Posty: Nie zbyt dużo, nie raz przemyślane , anie raz pełne chaosu


Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #129 dnia: 06 Sierpień 2008, 14:02:10 »
Devristus

Nick: Ciekawy nick, klimatyczny, wyszukany. ÂŁadnie się prezentuje. Dobrze trafiony w klimat forum Gothica.

Avatar: Avatar mi się bardzo podoba, czekam tylko aż Devristus sobie pójdzie z TG to mu go zabiorę ;* Bardzo klimatyczny, przedstawia wojownika, w ciekawej zbroi, oraz z chustą na twarzy. Kolorystyka avataru przenosi nas w świat fantazji. Sweetaśny ;***

Sygnatura: Jak dla kogo. Ale ta jasna cera, wręcz biała, oraz białe włosy rozwiane na wietrze i kontrast oczu. Z pozoru wyglądających na ślepe, zalane krwią. Moim zdaniem bdb. Natomiast userban jest oparty na oklepanym motywie, jak dla mnie to mało interesujące.

Zalety: Ciekawy user, aktywny, wypowiadający się w wielu tematach.

Wady: Uszczypliwy... strzyka mu w krzyżu ;p

Skojarzenia: Sam nick kojarzy mi się z Chrystusem. Kojarzy mi się z wojownikiem chcącym oddać swoje życie za idee lub bóstwa które wyznaje. Mieszka w zalanych wodą lasach ;p

Obrazek: Jego avatar...

Stosunek do innych: ÂŁatwo daje się z nim nawiązać kontakt. Wydaje mi się, że jest jednak ostrożny w doborze znajomych.

Jaki jest poza forum: Sweetaśny i koffający...

Posty: Długie, krótkie w zależności od tematu. Ale całkiem całkiem...


PzDr
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2008, 14:03:02 wysłana przez Gunses »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #130 dnia: 08 Sierpień 2008, 18:21:17 »
Gunses:

Nick: Nasz słodki Gucio. Nick oryginalny, nigdzie indziej go nie widziałem czy to książka czy to film czy to gra.

9/10

Avatar: Avatar przyprawiający mnie o ból głowy. Bardzo ładny wizerunek wiedźmińskiego medalionu. Zapewne z angielskiej wersji pudełka w "Wieśniaka". Jednakże z każdym kolejnym spojrzeniem mam ochotę złapać za gardło jego właściciela, podnieść w górę i wytrzepać drobne. Guciu zmień go ;p

Ocenka wysoka za fakt, że obrazek ładny 9/10.

Sygnaturka: Dzieło napisane przez Mantosa pod wpływem zdenerwowania na formułę Marantu. Bardzo mnie to śmieszy i ogólnie wprawia w nastrój, w którym odkładam leki na bok aby więcej zostało dla Altaira.

10/10

User: "Aszer" ^_^ to z niego taki, a nie owaki. Aktywny tylko i wyłącznie przez obecność Marantu ;] Ale i dobrze. Pisze zazwyczaj mądrze niestety czasami ma parapsychologiczne wizje czegoś co tylko dla niego jest takie a nie inne. Zazwyczaj powiadamia o tym wszystkich ;]

Zalety: Pomocny i uczynny. Raczej miły, czasami wręcz strachliwy.

Wady: Dobry w kwestiach pod biurkowych. Słodki i ładnie pachnie ;/

Skojarzenia: Wampir tak silny, zręczny, zwinny, wyróżniający się, wspaniały, wyśmienity, wzorowy, znakomity, wybitny, niedościgniony, wyborny, godny podziwu i szlachetny, że Foltest przy nim zdaje się mądrzeć. 

Obrazek przedstawiający zachowanie uera na forum:

Klik

Stosunek do innych: Raczej przyjazny jest nasz Gucio i taki słodki brutal z niego. Poza tym fałszywa menda ;p

Jaki jest poza forum: Z jednej strony podobny jak wśród forumowej braci, a z drugiej zupełnie inny. No ale chyba każdy tak ma ;]

Co sadzisz o jego postach: ÂŁadne chociaż literówek pełno. Niech Mozilla cię prowadzi. W marancie to klimatyczne i przemyślane ;]

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #131 dnia: 12 Sierpień 2008, 14:48:51 »
Grison

Nick: Hmm, nigdy wcześniej takiego nie widziałem, ale lepiej było, jak miałeś twardą nazwę pt. 'Kapitan Greg'.
Avatar: Jakaś tam gwiazdeczka sobie jakieś wygibasy robi. Dla mnie humorzaste to jest : ).
Sygnatura: Sygnatura. Fajna, taka czarna, super.
User: Fajny koleś, pomocny, humorzasty Greguś.
Największe Zalety: humorek (?)
Największe Wady: Ni ma.
Co mi się z nim kojarzy: http://www.ce-livilliers.info/pages%20prinGiertychles/Grison.jpg
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:http://cache.eb.com/eb/image?id=11381&rendTypeId=4
Stosunek do innych: Jak na razie, niczym nikogo nie uraził, przynajmniej z tego, co widzę. Nie chciał mi pomóc : (.
Jaki jest poza forum: Nie chciał mi pomóc : (. W moim problemie. A tak naprawdę, spoko koleś, co tu więcej mówić, że go kocham?
Co sądzisz o jego postach: Długie, sensowne, ładne językowo, staranne.
Skojarzenia; Gwiazdeczka, wojownik walczący dwoma mieczykami, bokser wagi ciężkiej.
 Niedostosowanie się do próśb moderatorów - niezbyt rozwinięta ocena w jednym z konkursów.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień 2008, 14:49:43 wysłana przez Anmarius »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #132 dnia: 16 Sierpień 2008, 22:52:44 »
Anmarius

Nick:
Dziwny, długi i oryginalny. Z tego co widzę to ten nick to taka twoja wizytówka w świecie stron internetowych...To dobrze... A tak poza tym to nie bardzo mi się podoba, bo trudny do zapamiętania i trochę dziwnie się go pisze.

Avatar:
Hmm... czaszka trochę nie widoczna, ale za to widoczny napis: Metallica. Założę się , że to pomniejszone opakowanie płyty tego zespoły, ale pewny nie jestem..więc dlatego trochę nie wyszedł. A tak po za tym to ujdzie.

Sygnaturka:
Piękna jak noc bezchmurna noc bez gwiazd, jak wnętrze jaskini kiedy światło gaśnie... Jest taka cicha i spokojna jak woda, która brzegi rwie...

User: Hmm... muszę to pisać, bo to jest monotonne ;/ Dobra nie bijcie już pisze... User zrównoważony psychicznie i fizycznie, nie ma żadnego uszczerbku na zdrowiu, nie widać także oznak zbytniego przemęczenia... Na forum jest aktywny i dużo pisze. Należy także do grupy szlachta, więc bóg zapłać, a może i nie ...

Zaleta: Mondry , wie gdzie jego miejsce

Wady:
Stał się moim wrogie numer 1 , bo podrywa mojego Grisona

Skojarzenia:
Marynarz, który ma zamiar wejść na statek...

ObrazeK:


Stosunek do inny:
Taki jak zawsze: miły , przyjazny

Jaki jest po za forum:
Tego nikt nie wiem, bo jak ...

Posty:
Dużo ich posiada, a większość z marantu, ale to już normalne... Widać chlopina stara się pisać najlepiej jak potrafi...
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2008, 22:54:10 wysłana przez Devristus »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #133 dnia: 16 Sierpień 2008, 23:49:23 »
Devristus

Nick: Nie powiem, nick oryginalny. I nawet pasuje do usera. I nie dlatego że w wymowie kojarzy mie się z dewiantem... chociaż może ;)

Avatar: Jajowaty pokemon... ehm... no cóż, jeśli właścicielowi sie podoba, to jego sprawa. A mi się nie podoba. Wolę złe i mroczne avki  :-[

Sygnaturka: Userbar prosty  skromny, ale fajny. Natomiast to... coś niżej... ehm... powiedźmy ze pozostawię to bez komentarza.

User: Heh... mój marantowy kuzynek, którego zabiłem, by zdobyć tron... hehe... Nie ma to jak rodzina. A tak serio, to w porządku facet. Można czasem pogadać. Choć nie często, mamy okazję na rozmowy.

Zalety: Całkiem sympatyczny i ma poczucie humoru. To wystarczy, by go w miarę lubić.

Wady: Jak nieraz coś wymyśli, to ciężko mu to ze łba wybić ;)

Skojarzenia: Jakiś elf-druid z leśnych ostępów. Nie wiem czemu... Chyba przez Marant.

Obrazek: Nie wiem dlaczego akurat taki. Jak zobaczyłem, to wiedziałem, że to to czego szukam ;)


Stosunek do inny: Do innych to nie wiem, ale dla mnie jest całkiem miły i sympatyczny.

Jaki jest po za forum: Ta tajemnicę skrywają mroki nieznajomości...

Posty: No cóż... do spamu zaliczyć ich nie można. I są nawet przyzwoite, więc dobrze pisze, chłop.
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień 2008, 14:43:25 wysłana przez Dragosani »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #134 dnia: 22 Sierpień 2008, 15:10:13 »
Draguś

Nick: Oryginalny... taka jego wizytówka. Taki niby mhroczny... pasować do niego pasuje,. Kojarzy mi się... z seksem przez internet.
Avatar: Piękny
Sygnatura: Opanujemy razem świat, to pewne. Ja także się tym zaraziłem, chcąć być jednym z tyranów, rządzących tą nędzną planetą, przez zUo.
User: Znamy się... długo. Miło się z nim rozmawia, na każdy temat. W pamięć mi już zaszło jego "Udław się" mówione zamiast "Smacznego". Fajnie się z nim gada i gadało. Poza tym, pisze piękne wiersze.
Największe Zalety: Jego wierszyki, czarny humorek i zawsze ciekawa rozmowa
Największe Wady: nie jest bi ;(
Co mi się z nim kojarzy: zUo, cyberek, dziewice, satanizm, tenacious d
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:

Stosunek do innych: Lubi się wyżywać i wyraża swoje zdanie, bez większego owijania w bawełnę
Jaki jest poza forum: Taki sam jak na forum... może trochę milszy
Co sądzisz o jego postach: ÂŁo fuck, zapomniałem - ofc bardzo długie i pełne miłości dla innych
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2008, 18:03:18 wysłana przez Lord Sado »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #135 dnia: 22 Sierpień 2008, 17:56:05 »
Lord Sado

Nick: Lord Sado. Nick, przyznam dziwny. Kojarzy mi się albo z tortem, albo z praktykami sadomasochistycznymi.
Avatar: Och... Ach... jakże wspaniały!
Sygnatura: I tu widzę wzór do naśladowania. Im więcej Króliczków w sygaturkach, tym szybciej podbije świat.
User: Jeszcze pamiętam czasy gdy zaczepiał mnie na PW. Potem ja jego na GG. Heh... to był czasy. Długie rozmowy na tematy egzystencjalne i nie tylko. No głównie na te "nie tylko".
Największe Zalety: Poczucie humoru, ciekawy partner do rozmowy i pomaga mi opanować świat.
Największe Wady: Jest bi :P
Co mi się z nim kojarzy:  Tort, sado-maso, hentai, cholerny zbok.
Obrazek:

Stosunek do innych: Jak dla mnie jest w miarę przyjacielski i miły.
Jaki jest poza forum: Hmmm... znam go tylko z forum i GG, więc wiele nie mogę powiedzieć. Jak kogoś polubi, to jest dobrym kompanem. A jak nie to strata tego tajemniczego kogoś.
Jego posty: Wzór do naśladowania. Pisze posty długie i sensowne.

Tak więc, oby tak dalej, "cholerny spamerze" (pamiętasz jeszcze? ;) )!

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #136 dnia: 26 Sierpień 2008, 13:41:03 »
Canis

Nick: Taki mroczny i mistyczny. Podoba mi się. Poza tym oddaje zamiłowania użytkownika - psy. 4/5
Avatar: Wizerunek jakiegoś demona ukształtowany z dymu. Podejrzewam że papierosowego. Co tu gadać. ÂŚwietny! 5/5
Sygnatura: Grafika ze szkieletem grającym na skrzypcach. Na fajny, mroczny klimat. Więc za tu plus. No ale nie ma Króliczka... 2/5 :P
User: Wydaje się być sympatycznym człowiekiem. Pisze dobre wiersze. Poza tym podczas Gali odniosłem wrażenie ze jest skromny... ale to tylko wrażenie.
Zalety: Pisze dobre wiersze. Fałszywa skromność ;)
Wady: Nie ma Króliczka :P
Obrazek:

Stosunek do innych: Jak większość, stara się być w miarę miły dla otoczenia.
Jaki jest poza forum: Osobiście go nie znam, a szkoda. Na GG też raczej nie dyskutujemy.
Jego posty: Długie, treściwe i porządnie napisane. Nasz Canisek naprawdę się stara i dobrze mu to wychodzi. Oby takich więcej!
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 13:55:35 wysłana przez Dragosani »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #137 dnia: 26 Sierpień 2008, 14:16:39 »
Dragosani

Nick: Fajny bardzo, a nawet bardziej. Pasuje do marantu ^^ Kojarzy mi się z pewnym pokemonem o podobnej nazwie ;]

Avatar: PipBoy z Fallouta ;] Avek ładny nie ma co mimo to spośród wielu innych grafik z PB znalazłoby się coś fajniejszego ;p

Sygnaturka: ÂŚmiercionośny króliczek zniszczenia, który w dodatku rozprzestrzenia się na dalsze obszary. To o tym wspomina Apokalipsa. Koniec już blisko. Mimo wszystko fajny pomysł ;]

User: Jeden ze starszych bywalców tego przybytku. Oczywiście zachowuje się tak jak na wzorowego usera przystało pomijając zachęcanie do jedzenia kotów i czarnych mszy ;/

Zalety: Wygląda na to, że ma nie równo w główce.

Wady: Je kotki ;/

Co mi się z nim kojarzy: Jakiś ubrany na czarno, skoczny wampir łapiący bezdomne koty w ciemnych uliczkach.

Obrazy: http://ls.hk.yimg.com/hk/providers/mov3/lp02_shrek2.jpg  Kotek Prosi o litość ;/

Stosunek do innych: Raczej miły chłop. ÂŚmiechowaty i sweetaśny tak jak wynika z moich obserwacji.

Jaki jest poza forum: Nie rozmawiałem z nim za dużo ale wygląda na takie jak napisałem wyżej w punkcie "Stosunek do innych".

Jego posty: Nie za długie, nie za krótkie. Ogólnie na poziomie i takie "intereszujące". Zawsze coś się dla wiernych wyznawców Boga w nich znajdzie. 

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #138 dnia: 26 Sierpień 2008, 14:34:29 »
Grisek

Nick: Zmienił ze starego Kapitana Grega, na bardziej oryginalny. Już się przyzwyczaiłem. Pasuje do marantu. Jednak mimo to, jakoś dalej wolałbym Kapitanka Gregusia.

Avatar: Pika Pika. Słitaśny pokemon z odstającym ogonkiem, noszący japońską nazwę Pikaczu (mua, pamiętam odcinek jak go miel iw "Rajczu" zmienić). Pasuje do niego, jak i do jego tekstów i damskich kiecek.

Sygnaturka: Piękny przycisk "ban" zamiast enter, pokolorowany, w stylu Grisonka, czyli na r00shoff0. Ogólnie słitaśny.

User: Kochany Grisek, nasz forumowy transwestyta o orientacji seksualnej... yy... przypuszczam iż bi :D Ogólnie ja kocham jego, on kocha wszystkich, co prowadzi do różnych orgii. Miły, dobrze się z nim rozmawia. Zawsze nastawiony "zabawnie". Nigdy nie potrafi być poważny. To, że jest moderatorem, nadal nie przyjąłem i uważam to za dżołka.

Zalety: Jak my wszyscy, ma nierówno z główką i ubiera się w piękne kiecki

Wady: nie umei być poważny i... nie je kotków ;(

Co mi sięz nim kojarzy: Miłość, parada równości

Obrazek:

Stosunek do innych: Miły. Pomaga wszystkim, lubi wszystkich, nikogo nie bije, chyba że mu się należy.

Jaki jest poza forum: Taki jak na forum

Jego posty: Na temat. I zabawne.


Nie będę zmieniał, bo ten przede mną za mało info dał :P
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 14:35:11 wysłana przez Lord Sado »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #139 dnia: 26 Sierpień 2008, 14:51:00 »
Lord SAdo

Nick: Taki sobie, ani w oko... dobra nie kończę... Fajniej brzmiał ten nick Kimi to Sakimichi to Yozora czy jakoś tak... Nikc średnio, prawie oryginalny, łatwy do zapamiętania i tak dalej 4/5

Avatar: Ciemna kolorystyka, pełen tajemniczości ,... Nigdy takiego na oczy nie widziałem o.O Oryginalny jak nigdy :P

Sygnaturka: Dragowy Króliczek, za pomocą którego przejmie kontrole nad światem... Taki sobie , a w tekście została poruszona dość ważna postać Tawerny: Kerth.... Taka sobie sygna

User: Niegdyś aktywny bardzo, teraz zmalała.... Udziela się w Marancie, gdzie był jedną z najbardziej wypływowych postaci... Lubi hentai, itd... Napisał najciekawsze opowiadanie na forum(wg. gali i userów).... Mądry chłopak jest o by takich dużo było

Zalety: Madry, inteligenty, potrafi wszędzie się wcisnąć

Wady: Hmm... brakuje(wg. mnie )

CO mi się z nim kojarzy: Jeśli mam być szczery to nic, na prawdę nic...

ObrazeK:

Stosunek do innych: Miły, przyjacielski, nie raz trochę czuć wyższością...

Jaki jest po za forum: Normalny tak jak inni

Jego posty: Dużo ich, na temat , pisane z przemyśleniem i trzymające się faktów
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 14:52:38 wysłana przez Devristus »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #139 dnia: 26 Sierpień 2008, 14:51:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything