Autor Wątek: Nauka umiejętności kapitana Grega  (Przeczytany 1908 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nauka umiejętności kapitana Grega
« dnia: 21 Październik 2007, 20:27:21 »
Umiejętności do nauczenia:
- Szybsze ładowanie kuszy [50 sztuk złota | 2 Punkty ÂŁowcy] -
- Zastraszanie
- Perswazja
- Chodzenie po trudnej nawierzchi
- Pierwsza pomoc
Wykonujący: kapitan Greg
Opiekun: Bela (jako nierealny nauczyciel)
Nagroda: nauczone umiejętności

MG - Bela

Przed bramą twierdzy łowców czekał już nauczyciel z poligonu.. Greg dobrze znał tę twarz, już kilka razy dała mu w kość. nauczyciel z pogodną miną na twarzy stał i patrzył na nadchodzącego przywódcę łowców..

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2007, 22:13:01 »
- Witaj zgrozo!- krzykną Greg w kierunku nauczyciela. Cóż za męki i katusze dzisiaj dla mnie szykujesz hę? Widzę po twojej uradowanej minie, że masz dla mnie coś specjalnego.
- Specjalnego?- spytał nauczyciel. Toż to umiejętności łowcy. Same one są specjalne tak więc sposób ich nauczenia musi być wyjątkowy. Tak więc nie narzekaj przywódco.
- Taa... jasne. Tak więc od czego zaczynamy? Każesz mi strzelić w przyrodzenie komara oddalonego o 100 mtrów czy może skłonić starego IsentoR'a do oddania mi całego skarbca? Nie... poczekaj wiem... Mam może odciąć sobie noge i potem ją sobie przyszyć hę? Już ja znam te twoje sztuczki- powiedział z szyderczo Greg.
- Nie marudź. Zaczynamy...

Forum Tawerny Gothic

Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2007, 22:13:01 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2007, 14:04:53 »
No dobra, zaczynamy:)
- Na pierwszy rzut panie przywódca weźmiemy twoje umiejętności strzeleckie, strzelasz dobrze z łuku, ale kusza już ci tak gładko nie idzie.
- jak to nie? Jestem dobrym strzelcem!
- Ech nic cię życie nie nauczyło - westchnął nauczyciel po czym szybko wyrzucił w powietrze gliniany dysk, który spadł na ziemię zanim Greg zdążył załadować kuszę - no widzisz.. To że jesteś celny nie znaczy że jesteś dobry, potrzeba ci szybkości! Szybkości synu!
- Już rozumiem..
- No to dobrze, ja będę wyrzucał dyski, ty masz je zestrzelić. Za każde pudło robisz 20 pompek. Rzutki będę z czasem rzucał coraz szybciej, aż pojmiesz jak łowca ma ładować kusze.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Październik 2007, 22:19:52 »
Greg przygotował kusze i popatrzył na instruktora. Nauczyciel uniósł dysk do góry i rzucił nim z średnią siłą. ÂŁowca naciągną kuszę jak najszybciej mógł i wystrzelił bezbłędnie bełt na linię lotu dysku. Jednak zrobił to wszystko za wolno tak wiec bełt miną sie z dyskiem.
- Cholera!- krzyknął przywódca Gildii ÂŁowców Nagród
- Nie panikuj łowo. Zaraz będziesz miał następną szansę- powiedział nauczyciel
Greg po raz kolejny przygotował kuszę i strzelił tak aby bełt trafił w gliniany talerz. Jednak tym razem równiez nie trafił.
Po kilkunastu minutach praktyk Gregowi wkońcu się udało.
- Dobrze, dobrze. Teraz jednak dysk będzie leciał nieco szybciej. Tak więc i twoje ładowania będą musiały być coraz szybsze. Ruszaj!- powiedział nauczyciel
Z szybciej lecącymi talerzami Greg radził sobie podobnie.
- Podstawa to szybkie przebieranie rękoma <lol>- mówił nauczyciel
Po jakimś czasie Greg trafiał juz bezbłędnie w talerze.
- Co teraz- spytał Greg dając odpocząć dłoniom.
- Bolą czyż nie?- spytał nauczyciel. Mają boleć. W pewnym momencie nie bedziesz nic czuł. Jednak to juz zależy od twojego wyrobienia i wytrzymałości łowcy, którą już nabyłeś wcześniej. Kusz to nie łuk zamamiętaj. Tutaj trzeba siły w rękach. Zręczność jest juz drugorzędną sprawą.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Październik 2007, 23:14:40 »
- Bardzo ładnie kapitanie.. już jesteś celny, ale mieliśmy ćwiczyć szybkość a nie celność, chyba ci się trening pomylił, albo mnie źle poinstruowano! No raz raz raz strzelamy naciągamy szybko!! - wrzasnął nauczyciel po cym raz po raz zaczął.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Październik 2007, 15:19:47 »
// Bela żal. ÂŻeby trafić w lecący dysk muszę chyba wystrzelić bełt w odpowiednim momencie, a aby to zrobic musze sie pospieszyć. Tak wiec nie rozumiem twojego sapania :P

Greg skrzywił się na nauczyciela po czym jeszcze raz złożył ręce do naładowania kuszy.
- Leci!- krzynął instruktor puszczając dysk.
Greg włożył szybko bełt na swoje miejsce i z złapał oburącz cięciwę kuszy. Jednym mocnym, a zarazem szybkim ruchem rąk naciągną cięciwę, a za sekundę zaczepił ją na spuście. Wtem wypuścił bełt, który trafił w dysk.
- Teraz dobrze?- spytał z gniewem w oczach na nauczyciela.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Październik 2007, 16:28:23 »
//żal to wiesz, że nie miałeś spięcia w inkubatorze (:P) - w końcu to nauka szybszego ładowania kuszy więc żeby w odpowiednim momencie wystrzelić musisz się pospieszyć, a o to tu do jasnej tereski chodzi :P

- Nie nerwuj się tak bo ci żyłka na przyrodzeniu pęknie - powiedział szorstko nauczyciel - nad tym musisz dużo ćwiczyć, choć i tak ładujesz kuszę szybciej niż większość śmiertelników. Æwicz dużo to dojdziesz do perfekcji. Teraz przejdziemy do zastraszania, najpierw spróbuj, zobaczymy na ile cię stać, choć znając twoją niewyparzoną japę to pewnie na dużo - a potem udzielę ci kilka wskazówek, i poćwiczymy znowu, znaim na kogoś cię naślę.
- Niewyparzoną japę mówisz?
- Tak twoją zasraną niewyparzoną japę,  a teraz masz pełne prawo bezkarnie mnie sklnąć i zastraszać. Do dzieła!
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2007, 16:30:04 wysłana przez Bela »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Październik 2007, 20:09:40 »
Greg spojżał na nauczyciela po czym nerwowym krokiem ruszył w jego kierunku. ÂŁowca zdjął z pleców czarną pelerynę po czym rzucił nią prosto w instruktora. Następnie szybkim krokiem wparował na nauczyciela popychając go do tyłu tak, ze ten mało się nie wywrócił. Następnie popatrzył srogim wzrokiem na instruktora i zbliżył swoją ciemną twarz z agresywnym zarostem do twarzy nauczyciela.
- Słuchaj no zawszony padalcu! Myślisz, że ot tak możesz na mnie wyładowywać swoją flustracje spowodowaną tym, że nawet kulawa dziwka nie chce ci dać? Zamknij brudną paszczę bo inaczej poddam cię cierpieniom przy których twoje sprawdziany wytrzymałości łowcy to niedzielny spacerek. Nie jestem twoim pachołkiem portowa szujo tak wiec jeśli nie chcesz skończyć z łbem wbitym na pal przed twierdzą to lepiej ukruć mordę. Zrozumiano?
Nie sądzę abyś chciał patrzeć na to jak wilki żywcem obgryzają ci nogi w ciemnym lesie kiedy jesteś przywiązany do drzewa. A jeśli nie chcesz również mieć za sobą doświadczenia takie jak wyrywanie paznokci poprzez wbijanie dębowych kolców pod skórę to radze ci przestać zgwrywać cwaniaka.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Październik 2007, 20:26:25 »
Nauczyciel popatrzył krzywo na Grega:
- Koleś wyluzuj, za sztywno to robisz, co prawda szunięcie na mnie z odrobiną agresji było dobrym posunięciem. Jednak chciałeś żebym zesrał się ze strachu a o mało nie zesrałem się ze śmiechu. Tak kapitanku nie będzie. Nie było to źle ale trzeba ci udzielić kilku wskazówek, albowiem moja babka sklęła by cię lepiej.
- Co? Taka wiązanka a ty mówisz że to nic?
- Po pierwsze zgól to gówno z twarzy co nazywasz agresywnym zarostem, albo zwolnij swojego chłoptasia od wizerunku, bo zarost masz rzadki i wygląda jakby ktoś kredki w gówno powtykał bawiąc się w jeżyka - niktr się ciebei nie przestraszy jeśli będziesz wyglądał jak klaun. Koronną zasadą zastraszania jest świadomość. ÂŚwiadomość lęków osoby którą masz zamiar zastraszyć. Ty mnie na przykład nie zastraszyłeś tymi paznokciami, ponieważ nie takie przygody mam za sobą - powiedział nauczyciel pokazując dwa palce pozbawione paznokci - musisz rozeznać się w największych lękach osoby i je wykorzystać. Oczywiście delikwent ci się nie przyzna, więc sam musisz się domyślić z jego zachowania, mowy, zwyczajów. To najtrudniejsza część treningu. Aha, i nie musisz się tak drzeć i pluć, wystarczy jadowity cichy szept, w którym kręci się żądza krwi i powolnego cierpienia.. Spróbuj jeszcze raz, tym razem na jednym ze swoich najdzielniejszych ludzi. Rozmawiałem już z twoimi łowcami, jedyny chyba który się ciebie nie boi to twój brat, zaprosiłem go tutaj.

Nauczyciel gwizdnął głośno i zza drzewa przyleciał drakon..

- Do dzieła - powiedział nauczyciel..
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2007, 20:28:04 wysłana przez Bela »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Październik 2007, 22:35:58 »
Greg popatrzył na instruktora po czym uderzył go w brzuch ręką odzianą w metalową rękawicę.
- Ponoć z takiej perspektywy świat wydaje się lepszy- powiedział Greg po czym podszedł do swojego brata
Bela popatrzył swoimi zaczerwienionymi drakońskimi oczyma na Grega po czym powiedział:
- Hej bracie! Co się dzieje?
- Juz ja ci powiem co się stało ty kupo drakońskiego łajna.
- Eee... nie rozumiem cie Greg. O co ci chodzi? Za dużo czasu spędzasz na plantacji- powiedział poirytowany Bela
- Milcz! Jak ci się podoba perspektywa rychłej śmierci żony. Jest sama w twoim domu. Ktoś mógłby się nią zaopiekować nie sądzisz?- mówił Greg spokojnym głosem obchodząc drakona do okoła.
- Co ty wygadujesz? Zwariowałeś?- pytał zdenerwowany Bela zaciskając pięści
- Myślałeś, że można ze mną ot tak pogrywać głupcze hę? Myliłeś sie i to bardzo. Będziesz cierpiał ale najpierw zobaczysz jak umiera twoja ukochana.
W tej samej chwili Bela sięgną po miecz.
- Co tam? Drakonek grymasi? Schowaj tą zabawkę, bo inaczej odrąbie ci rękę. A obiecuje, że zrobie to bardzo dokładnie i powoli- powiedział Greg
- Bela jeszcze bardziej zacisną dłoń w drakońskiej dłoni i przełknął ślinę.
W tej samej chwili Greg spojżał na instruktora kiwającego potakująco głową.
- Przepraszam cię bardzo bracie. Ale mam teraz trening umiejętności. Wybacz ale musiałem. Nauka zastraszania to nie łatwa sztuka- powiedział łowca
- Ach... cholera by cię wzięła!- krzykną Bela puszczając miecz i wykonując kilka głębokich wdechów. Nie rób tego więcej. Cholerny prowokator z ciebie bracie! Przez chwilę myślałem, że mówisz poważnie.
Greg jedynie uśmiechną się do brata i jeszcze raz przeprosił po czym udał się w stronę nauczyciela...

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Październik 2007, 22:56:31 »
- A wsadź se te przeprosiny do dupy i przyklep sosnową szyszką! - warknął Bela, lecz po chwili się uśmiechnął i wyciągnął dłoń na zgodę, którą Greg skwapliwie pochwycił, w tym momencie Bela zgniótł rękę brata w potężnym uścisku dodając cichym szeptem - mam nadzieję bratku że więcej nic o mojej żonie nie powiesz, ani nie zagrozisz.
Greg krzywiąc się z bólu wykrztusił:
- Ma się rozumieć, to było na potrzeby treningu..
- Dobra kochasie starczy tego - rozdzielił braci nauczyciel, teraz czas na perswazję, tym razem twojego brata zostawimy w spokoju, a ja mam właśnie zamiar iść do króla donieść na ciebie. Zarzutem jest zgwałcenie młodej wieśniaczki - teraz mi to wyperswaduj, uprzedzam że jeśli się nie spiszesz, sfinguję dowody i pójdę z tym do króla.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Październik 2007, 13:11:56 »
Chodzenie widzę opanowałeś. Pozostało nam opatrywanie ran czyli pierwsza pomoc, tu masz nitkę i igłę - powiedziął nauczyciel wręczając przedmioty - a tu masz ranę do opatrzenia - powiedział wbijając krótki sztylet w udo łowcy.
- Do dzieła!

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Październik 2007, 13:38:08 »
- Cholerny wariacie!- krzyknął Greg do nauczyciela. To juz chyba twoje zboczenie- dodał po chwili
- O co chodzi?- zapytał nauczycuel
- O co chodzi?! Chodzi o to, że właśnie wbiłeś mi sztylet w udo!- krzyknął zdenerwowany Greg pokazując dłońmi na starczący kawałek metalu w jego nodze.
- To krótki sztylecik. Robi ranę na tyle małą abyś nie czuł nadmiernego bólu, a żebyś nauczył sie opatrywać rany- odpowiedział instruktor
- Taak. Jasne...Dobra widzę, że sie z tobą nie dogadam- powiedział Greg delikatnie siadając na trawie.
Następnie złapał sztylet w obie dłonie i jednym szybkim ruchem wyrwał oręż z uda.
Następnie przekuł skórę z jednej strony rany. Zaraz potem przeciągnął delikatnie, a zarazem szybko nitkę na drugą stronę. Następnie wbił igłę z drugiej strony rany. Tak samo zrobił z reszta rany. Po kilku minutach cała rana była opatrzona. A Greg wstał, na równe nogi bez grymasu bólu.      

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Październik 2007, 20:20:45 »
- No bardzo pięknie! Podoba mi się, twoja mami musiała być krawcową. - powiedział nauczyciel, po czym uścisnął Gregowi prawicę - jesteś wolny, przeszedłeś pomyślnie szkolenie!

NAUKA ZAKOÑCZONA!

Nauczone umiejętności:

- Szybsze ładowanie kuszy
- Perswazja
- Zastraszanie
- Chodzenie po trudnej nawierzchni
- Pierwsza pomoc

Forum Tawerny Gothic

Nauka umiejętności kapitana Grega
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Październik 2007, 20:20:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything