Autor Wątek: Pomysły  (Przeczytany 17728 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kristo

  • Gość
Pomysły
« dnia: 06 Czerwiec 2006, 21:36:00 »
Mhh chciałbym stworzyć Temacik specjalnie na pomysły użytkowników dotyczące forum. A nóż, widelec się przyda i pomoże  

Ja mam pomysł, by stworzyć odzielny dział lub działy wewnątrz "Tawerna pod "Martwą Harpią"" o nazwie "Humor"( albo inna wedle uznania ;p ). Znajdowały by się w nim linki do śmiesznych filmów, śmieszne artykuły bądź kawały, ale również gry i różnego rodzaju zabawy.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 14:09:58 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pomysły
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2006, 22:28:59 »
Cytat: Kristo
Mhh chciałbym stworzyć Temacik specjalnie na pomysły użytkowników dotyczące forum. A nóż, widelec się przyda i pomoże ras.gif

Ja mam pomysł, by stworzyć odzielny dział lub działy wewnątrz "Tawerna pod "Martwą Harpią"" o nazwie "Humor"( albo inna wedle uznania ;p ). Znajdowały by się w nim linki do śmiesznych filmów, śmieszne artykuły bądź kawały, ale również gry i różnego rodzaju zabawy.

To forum jest głównie o grach z serii Gothic. I tak posiada już dużo działów. Po co jeszcze jeden aż tak odbiegający od głównego tematu forum, do tego komu jest potrzebny cały dział o humorze. Przecież wyjdzie prawie na to samo, gdy założy się jeden temacik gdzie każdy doda coś od siebie. Kawał, zdjęcie, animacje bądź inną śmieszną rzecz.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 14:11:44 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Pomysły
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2006, 22:28:59 »

tH.

  • Gość
Pomysły
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2006, 13:17:32 »
Kiepski pomysł. Wg. mnie nie ma sensu zaśmiecać forum takimi pierdołami. Wszystko wejdzie w jeden temat. Już lepiej stworzyć dział "Kultura", "Wydarzenia kulturalne" gdzie będzie się pisać o wszystkich wydarzeniach na czasie.

Btw polskie daty na forum - dobry pomysł

Musiałem to naprawić, stare daty za bardzo mnie irytowały. :)
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 14:12:41 wysłana przez Arthas »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Pomysły
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrzesień 2006, 20:17:56 »
Mam propozycje:Pamiętacie że na forum gothic zyw było ładne logo i mam taką propozycje że
logo i layut z gothic żyw zamieścić w Tawernie gothic.Powinno być jeszcze chociaż o jednego moderatora więcej.Wprowadzić ładny styl najlepiej coś takiego jak na zyw bo przyznam szczerze:Styl na tym forum mi się zabardzo nie podoba.
Przepraszam za błędy jeśli takowe zaistniały.

Pozdro!!!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pomysły
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Wrzesień 2006, 22:53:29 »
Cytat: Ronaldhinio
Mam propozycje:Pamiętacie że na forum gothic zyw było ładne logo i mam taką propozycje że
logo i layut z gothic żyw zamieścić w Tawernie gothic.
Chodzi ci o headbanner...więc obecny bardziej mi się podoba innym też więc nie widzę sensu zmiany.


Cytat: Ronaldhinio
Powinno być jeszcze chociaż o jednego moderatora więcej.
Po co ? Możesz uzasadnić swoją prośbę...według mnie obecna liczba w zupełności wystarcza a modzi nie są zasypywani pracą.


Cytat: Ronaldhinio
Wprowadzić ładny styl najlepiej coś takiego jak na zyw bo przyznam szczerze:Styl na tym forum mi się zabardzo nie podoba.
Więc włącz sobie domyślny...zawsze jakaś alternatywa  

A tak na serio to planujemy zamieścić nowy layout na forum...NOWY nie żaden stary z TG czy Gothic zyw.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Pomysły
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Wrzesień 2006, 15:43:22 »
Kristo ma trochę racji "Humor" może być dobry. A jeśli niepodoba się to wam ze względu że jest to forum Gothica to przecież moą być tam zamieszczane kawały, rysunki itd związane z Gothicem.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Pomysły
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Wrzesień 2006, 16:17:38 »
Ale po co tworzyć cały dział humor żeby zasyfiał forum, skoro można utworzyć taki...temat?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pomysły
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Wrzesień 2006, 16:26:20 »
Cytat: Turing
Ale po co tworzyć cały dział humor żeby zasyfiał forum, skoro można utworzyć taki...temat?

Dokładnie jeśli aż tak bardzo tego chcecie załóżcie sobie taki temat, w dziale brzydko by to wyglądało. Temat przypnę więc będzie dość widoczny...

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pomysły
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Wrzesień 2006, 08:48:13 »
Może i byłoby to coś orginalnego. Ale po co mieszać i kombinować. Jak powiedział IsentoR, stwórzcie sobie odpowiedni temat i po kłopocie.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Pomysły
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Wrzesień 2006, 09:36:14 »
Chciałem tylko zaznaczyć, że jest już taki temat i w nim możecie pisać o wszystkim związanym z humorem.

Humor
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2006, 09:36:38 wysłana przez Arthas »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Pomysły
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Wrzesień 2006, 20:26:39 »
Chciałbym coś zasugerować administracji...

Moim zdaniem przydałby sie jeszcze dodatkowy moderator. Na forum ostatnio "Gejowo.pl" czy diego ileś tam zaczeli ostro spamować, a modów tych działów niema za często [RideR]. Dając dodatkowego moda do działów które moderuje Rider, zwiększsy sie skutecznosć w walce ze spamem, ofc moim zdaniem xD

Z wyrazami szacunku...

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Pomysły
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Wrzesień 2006, 20:32:08 »
Cytuj
Moim zdaniem przydałby sie jeszcze dodatkowy moderator.
Bynajmniej, ale to jest jeszcze kwestią do omówienia.

Cytuj
Na forum ostatnio "Gejowo.pl" czy diego ileś tam zaczeli ostro spamować
To jest lekka przesada. Chyba nigdy nie widziałeś ostrego spamu.

Cytuj
a modów tych działów niema za często [RideR]
Od poszczególnych osób słyszę, że RideR jest często na forum (choc mało pisze), więc nie wiem o co chodzi.  

Cytuj
Dając dodatkowego moda do działów które moderuje Rider, zwiększsy sie skutecznosć w walce ze spamem, ofc moim zdaniem xD
Chciałeś powiedzieć także, że każdy dział powinny moderować dwie osoby? Jak widać, kilka działów ma jeszcze zdanie ,,Nad tym... ma pieczę Arthas". Niedługo się to zmieni, a admini rozdzialą mnie i RideR'owi ów działy.
Jak na razie sądzę, że kolejny mod się nie przyda. Jak widzimy, wymieniony wyżej Arthas bardzo dobrze i aktywnie się tutaj sprawuje (niestety, tego samego nie można powiedzieć o Sunrise'sie   ).
Ja ze swojej strony robię co mogę (choć mam tylko trzy działy do moderowania), i jak na razie administracja nie ma do mnie/nas żadnych zastrzeżeń.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2006, 20:35:36 wysłana przez Boba Fett »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pomysły
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Wrzesień 2006, 20:32:30 »
Cytat: Arkhan
Chciałbym coś zasugerować administracji...

Moim zdaniem przydałby sie jeszcze dodatkowy moderator. Na forum ostatnio "Gejowo.pl" czy diego ileś tam zaczeli ostro spamować, a modów tych działów niema za często [RideR]. Dając dodatkowego moda do działów które moderuje Rider, zwiększsy sie skutecznosć w walce ze spamem, ofc moim zdaniem xD

Z wyrazami szacunku...

Gdy będę potrzebował nowego moderator znajdę go sobie, RideR jest cały czas aktywny jednak wpada bardzo późno gdyż ma problemy z netem. Wkrótce powinno się to zmienić wtedy będzie aktywny przez większość dnia.
Spam został powstrzymany a odpowiedni userzy zbanowani więc nie widzę powodu mieszania się w sprawy modów.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Pomysły
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Wrzesień 2006, 20:33:04 »
Co prawda niektórzy modzi na forum są bardziej aktywni, zaś inni mniej, ale w chwili obecnej nie widzę sensu przyjmowania nowego moderatora. Co jak co, radzę sobie raczej z większością spamu razem z Bobą Fettem i administratorami: Isentorem i Tohrem, którzy również czasem walczą z łamaniem Regulaminu. Na dzień dzisiejszy forum nie jest zasypywane aż tak dużą ilością postów, więc tym bardziej nowy moderator nie jest potrzebny.

Thoro

  • Gość
Pomysły
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Wrzesień 2006, 20:41:22 »
Użytkownik "Gejowo.pl", został obdadorwany kolejnym ostrzeżeniem oraz moderacją i zatwierdzaniem postów przez moderatorów. To powinno załatwić sprawę...

Rider, rzadko wpada na forum ponieważ z tego co wiem pisze jakieś artykuły na stronę.

A tego diega "ileśtam" jeszcze zlokalizuje, bo nie wiem o którego dokładnie chodzi.

Odnośnie Sunsire'a i jego pracy... Wystarczy popatrzeć:

[img]http://images1.fotosik.pl/178/2ca5ea9add1c7e44.jpg\" border=\"0\" alt=\"\" /]

Jak widać ktoś tu olewa forum, a prace moderatora ma sobie za nic. Oczywiście nie było, żadnych wyjaśnień bo przecież możliwe że ktoś jest nie dostępny, zajęty itd. Cóż, na Gothic Site wyraźnie widać, że ma czas...
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2006, 20:51:56 wysłana przez Thoro »

Offline Sunrise

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Pomysły
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Wrzesień 2006, 21:08:14 »
Cytat: Thoro
Odnośnie Sunsire'a i jego pracy... Wystarczy popatrzeć:

Jak widać ktoś tu olewa forum, a prace moderatora ma sobie za nic. Oczywiście nie było, żadnych wyjaśnień bo przecież możliwe że ktoś jest nie dostępny, zajęty itd. Cóż, na Gothic Site wyraźnie widać, że ma czas...
Hmmm... ma czas powiadasz?
Przeglądam oba fora i jestem na bierząco.
Na tamtym przeglądam działy w których jestem moderatorem i nie mam zbyt dużo roboty, a od czasu do czasu posta napisze [ew. zedytuje jakiegoś posta].
Tutaj nie pisze bo nie mam gdzie, a nic nie robie bo nie mam co robić.
Jak ktoś o coś poprosi to zrobie.
Mówiłem Casano, żeby lepiej dał mi jakąś range specjalną i zostawił zwykłym userem, a jeżeli chcecie mnei "wyrzucić" ze stanowiska moderatora to wam się to nie uda, ponieważ sam odchodze.
Pozdrawiam.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pomysły
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Wrzesień 2006, 21:50:16 »
Cytat: Sunrise
Mówiłem Casano, żeby lepiej dał mi jakąś range specjalną i zostawił zwykłym userem, a jeżeli chcecie mnei "wyrzucić" ze stanowiska moderatora to wam się to nie uda, ponieważ sam odchodze.
Pozdrawiam.


Ok twoja wola, dziękuję za współpracę...irytuje mnie takie pokazywanie humorków...nikt cię nie będzie zatrzymywał nie musisz tego wszędzie powtarzać.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pomysły
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Wrzesień 2006, 22:47:52 »
Hmm co do pracy Sunrise, nigdy nie miałem zastrzeżeń. Jednakze, od kiedy istnieje nowa wersja TG, przyznam że troche zamalała jego aktywnośc. Przyznam się że troche mnie to  denerwowało. Jednakże miałem nadzieje, że z czasem to się wszystko zmieni. Ale się nie doczekałem. Twoja wola, nie będe Cię zatrzymywał.

Co do moda, jeżeli będziemy uważać, że takowy jest potrzebny podejmiemy odpowiednie kroki do tej sprawy.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Pomysły
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Wrzesień 2006, 11:59:57 »
Pierw wypowiem się na temat Sunris'a.
Nie wiem dlaczego, ale on mi jakoś nie przeszkadzał, ba, dobrze było, że był SM razem z Arthas'em.  Chociaż rzadko widywałem go na foro, to i tak zapewne robił wszystko, co mógł.
Nie da się zawsze zyskać dużej liczby akcji, w końcu on sam tu nie pracuje.   Dajmy np. Arthas'a, który ciągle siedzi na forum i zawsze walczy z ,,przestępstwami" (nie, żebym miał jakieś zastrzeżenia co do tego i do niego). Cóż, gdy jeden moderator robi bardzo dużo, drugi ma już mniej tej roboty.
Mnie i moją liczbę akcji też to w pewnym stopniu obowiązuje. Jednakże warto zauważyć, że pod swoją opieką posiadam tylko trzy działy. Jest to według mnie mało, więc nie należy mieć pretensji w tym związku do mnie. Mam nadzieję, że administratorzy znajdą czas i rozdadzą działy, które są nadal pod opieką Arthasa, a sądzę, że mi i nie tylko wzrośnie liczba tych akcji.
Powiedziałem, że nie tylko mi, bowiem chodziło mi tu także o RideR'a, ale jak widzimy, jest tu trochę rzadziej ode mnie. Rozumiem, że ma też inne zajęcia związane z tą stroną i nie tylko, więc należy to uszanować.

Proszę jeszcze raz adminów, by znaleźli ten czas i zajęli się rozdaniem tych działów.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pomysły
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Wrzesień 2006, 13:40:11 »
Cytuj
Nie wiem dlaczego, ale on mi jakoś nie przeszkadzał, ba, dobrze było, że był SM razem z Arthas'em. Chociaż rzadko widywałem go na foro, to i tak zapewne robił wszystko, co mógł.

A czy my zasegurowaliśmy że nam przeszkadza? W żadnym wypadku, zawsze go uważałem i będe uważał za dobrego moda, jednakże nie da sie ukryć że on z arthasem mają największe pole manewru.

Cytuj
Nie da się zawsze zyskać dużej liczby akcji, w końcu on sam tu nie pracuje. blink.gif Dajmy np. Arthas'a, który ciągle siedzi na forum i zawsze walczy z ,,przestępstwami" (nie, żebym miał jakieś zastrzeżenia co do tego i do niego). Cóż, gdy jeden moderator robi bardzo dużo, drugi ma już mniej tej roboty.

Niechodzi tutaj o te śmieszne liczby. Podane to zostało dla reguły. Bo co jak co ale liczby nie kłamią, chociaż ja jak i administracja nimi sie nie sugurujemy.
Cytuj
Mnie i moją liczbę akcji też to w pewnym stopniu obowiązuje. Jednakże warto zauważyć, że pod swoją opieką posiadam tylko trzy działy. Jest to według mnie mało, więc nie należy mieć pretensji w tym związku do mnie. Mam nadzieję, że administratorzy znajdą czas i rozdadzą działy, które są nadal pod opieką Arthasa, a sądzę, że mi i nie tylko wzrośnie liczba tych akcji.

Waszym zadaniem jest tylko i wyłącznie pilnowanie działów które są Wam wyznaczone. Tylko to was obchodzi. Niczego więcej niechcemy od Ciebie/Was.
Cytuj
Proszę jeszcze raz adminów, by znaleźli ten czas i zajęli się rozdaniem tych działów.

To już tylko i wyłącznie od nas zależy. Jeżeli uznamy że jest to potrzebne wprowadzimy zmiany.

Forum Tawerny Gothic

Pomysły
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Wrzesień 2006, 13:40:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top