Autor Wątek: Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?  (Przeczytany 11612 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« dnia: 07 Październik 2007, 14:39:29 »
narazie mam ten dlugi czy jakos tak luk 40 dmg czy moge zdobyc lepszy ALE BEZ CZITOW!! bo z czitami to wiem ze moge nawet kusze 100 dmg i najlepszy luk ale ja nie uzywam haxow wiec prosze pisac ktos kogo moge ewentualnie pobic i zabrac mu to narazie pobilem kilku kolesiu i najlepszy jaki mam to ten co juz napisalem wiem ze diego ma super luk jak na 1 rodzial ale jak go pokonac chyba ze znacie inny sposob na dobry luk a moze gdzie jest jakis fajny na granicy orkow bo jak jest to moge sie zawsze przeslizgnac jakos :) pisac !! Pozdro 4all

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2007, 14:47:10 »
Z tego co pamiętam bardzo dobry łuk jest w mieście orków. Wystarczy zamienić się w krwiopijce i przelecieć do miasta orków. Potem po skale i do jaskini. Tam są dwie cele- w jednej jest mściwa stal a w drugiej jest łuk. Ja osobiście nie polecam ci łuku i nie wiem po co ci taki super łuk w 1 rozdziale- na to trza dużo zręczności. Ja tam ci polecam Miecz  . Ludzie mają raczej słabe łuki, najlepsze to tylko kupić lub w skrzyni znaleźć  .

PzDr

Edit:
Aby dojść do orkowego miasta musisz:
1) Wyjść z SO bramom co się na początku przychodzi.
2) Zamieniasz się w Krwiopijce.
3) Lecisz w lewo po wyjściu z obozu- tak jak do NO sie idzie.
3) Przelecisz obok dwuch strażników pilnujących wejścia na teren orków.
4) Lecisz prosto aż do mostu do miasta.
5) Po wleceniu do miasta odrazu zobaczy się bramę- wlatujesz po skałach po prawej i wylatujesz z 2 strony.
6) Lecisz prosto aż dotrzesz do szamanów i posągu.
7) Skręcasz w lewo i wlatujesz w jaskinie mijając orka.
8) Lecisz przez jaskinie aż nie dotrzesz do 2 cel za kratami-jedna z lewej druga z prawej.
9) Wyłączasz zamiane w ścierwojada i wciskasz guzika.
10) Bierzesz łuk i odrazu mściwą stal i zamieniasz się znowu w krwiopijcę.
11)Uciekasz z terenu orków.

PzDr poraz 2    mam nadzieję, że pomogłem.
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 15:02:14 wysłana przez Nero »

Forum Tawerny Gothic

Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2007, 14:47:10 »

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik 2007, 14:51:05 »
a gdzie to miasto orkow ? ja 1 raz przechodze GI i tam jeszcze nie bylem jedyne co przeslzem to G2 ale w GI nie wiem gdzie to miato orkow ale postrama sie znalesc dzieki z gory :)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Październik 2007, 18:00:00 »
Cytat: HuBerTo
a gdzie to miasto orkow ?
Dawno dawno temu w odległych czeluściach tawerny gothic umieściłem mapkę górniczej doliny...
http://gothic.gram.pl/galeria/displayimage...bum=4&pos=3

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Październik 2007, 20:44:07 »
hehe niezłe :) ej a jak moge wziac ten luk ? bo tam jak kilkam na przycisk to otwieraja mi sie dzwi z mieczem ale dzwi z lukiem juz nie chce a wciskalem i to i to probowlem najpierw zamknoc i tamto otworzyic i nne kompinacje ale nadal sie nie otwieraja te karty z lukiem  :( pomocy IsentoR albo Nero pomozcie jak mozecie

i jeszxcze jedno skad mam wziac zwoj przemiany w krwopijce? bo wszedlem tam chrząszczem a wyjsc to juz nie wiem jak ale chyba sobie poradzie ale jak cos to gdzie jest ten zwoj przemiany ale tylko w 1 rodziale piszcie !! dziex z gory :))

Offline Pablo2729

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Październik 2007, 07:17:19 »
Można zdobyć prosto kuszę strażników swiątynnych.Będąc na bagnach
pociągnij za sobą dwa węże na strażnika który stoi na pomoście. Jak centralnie wejdą to go zabiją a ty przejmiesz jego kuszę. Jak idziesz to często spoglądaj za siebie bo węże potrafią zawrócić , a jak zawracają to ich z łuku i bejka dalej.

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Październik 2007, 16:00:34 »
ale mi chodzi o luk ale dzieki za porade :) gdzie jest ten luk w tym miescie orkow weszlem tam so 2 cele 1 sie nie otwiera a w 2 jest miecz msciwa stal a luku nie ma :( pls o czybko odpowiedz

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Październik 2007, 16:19:04 »
Jeżeli nie możesz otworzyć tej celi to zamień się w chrząszcza podejdź do kraty i idąc na kratę chrząszczem zamień się w człowieka. Zamienisz się w człowieka w celi. Potem weź łuk i zrub to ponownie i wyjdź z miasta. Tak to się robi po polsku, chociarz dalej nie wiem po co ci tem łuk w 1 rozdziale :/. Ot Cała Filozofia.

PzDr

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Październik 2007, 17:40:18 »
tam nie ma luku sprawdzalem na marvinie ... tak dla sprawdzenia i jest tak mlot orkowy kturego nie mozna podniesc

Dziekuje Prosze o zamkniecie posta PZDRo

Forum Tawerny Gothic

Jaki moge najlepszy luk zdobyc w 1 rozdziale ?
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Październik 2007, 17:40:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything