Autor Wątek: Jak poderwac dziewczynę.  (Przeczytany 15854 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Jak poderwac dziewczynę.
« dnia: 24 Wrzesień 2007, 13:26:20 »
Macie jakieś dobre i sprawdzone sposoby na poderwanie dziewczyny?? Jeśli tak to piszcie tutaj. Nie znalazłem podobnego tematu więc piszę. Oto moje kilka sposobów:

-Na durnote  :W szkole albo na mieście podchodzę do jakiejś dziewczyny i sie pytam np. Lubisz pierniczki?? Jeśli się uśmiechnie i odpowie to kontynuację rozmowy i znajomośc mamy jak w banku.

-Na kłamstwo: Podchodzę do niej mówię np. Siema Zdzisia. Pamiętasz mnie?? Byliśmy na obozie rok temu. Ona  odpowiada że nie jest Zdzisia tylko np. monika i mnie nie zna. Ja wtedy udaje zmieszanego i mówię że musiało mi się coś pomylic i się przedstawiam.

To są moje sposoby na zapoznanie dziewczyny. Na podrywanie do końca nie pamiętam bo mam dziewczynę już od 2,5 roku.  

A teraz wy opowiadajcie swoje sposoby.

Respev

  • Gość
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2007, 14:10:11 »
Ja mam do ciebie pytanie - którym sposobem "upolowałeś" swoją dziewczynę? Metodą "na piernika"?  

Sposobu na podryw nie ma i nigdy nie będzie. Ja zawsze staram się być sobą, jak już rozmawiam z jakąś dziewczyną, manipuluję nią (kilka książek się na ten temat przeczytało ) i w efekcie wychodzi tak, że chce mnie poznać trochę bliżej, a potem jakoś to idzie :] Nie szukam dziewczyny, więc zostajemu raczej przyjaciółmi. Nie polecam robić z siebie durnia, ale to już zależy w jakim stopniu. Jeśli chcecie upolować kogoś z intelektem Doroty Rabczewskiej, to polecam metodę "na kłamstwo".

Forum Tawerny Gothic

Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2007, 14:10:11 »

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2007, 14:24:51 »
Nigdy nie chodziłem za dziewczynom tylko po to by z nią chodzić. Jakiś taki jestem dla nich odpychający :P Wiele moich kumpli mówi że dziewczyny łapią się na puste słowa. Jeden z kumpli zamęczał jedna sms'ami typu "kocham cię" i zaczęła z nim w końcu chodzić, nie wiem czy przez litość czy coś poczuła :/

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Wrzesień 2007, 14:47:55 »
Twoje sposoby są ciekawe, trzeba to przyznać   ale jedynie, gdy podrywasz 14 - 15 latki? Taki jest chyba Twój przedział wiekowy, a takie " bajery " później się nie sprawdzają. Najlepszym sposobem żeby poderwać dziewczynę jest szczerość. Jeśli będziesz udawał głupka, to może pomyśleć, że taki jesteś cały czas i nie zechce mieć z Tobą kontaktu... Wystarczy, że powiesz jej o tym, że Ci się podoba i jeśli ona odwzajemni to odczucie to spotkanie gotowe, później po prostu trzeba się samemu wykazać i żadne sposoby nie pomogą.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2007, 14:57:42 wysłana przez Khaleb »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Wrzesień 2007, 15:26:59 »
Khaleb ma racje :P

Raz kumpel poderwał panienkę pytając się jej w środku wakacji "co teraz bierzesz z biologii?". Ja osobiście glebłem ze śmiechu, a oni się poznali. ja raczej nie działam w sposób patrz-widzę-podchodzę-zarywam (z resztą w ogóle nie zarywam, Iwi by mi dała hehe), ale najlepszy sposób to być sobą i bycie szczerym. na brak poczucia humoru nigdy nie narzekałem, na nieśmiałość z resztą też, więc zawieranie nowych znajomości nie nastręcza mi jakiś trudności. A do pracy nad jakąś piękną długonogą mogę przystąpić, jak już ją poznam i wiem, że jest normalna i nie choruje na pink. U mnie zawsze działało poczucie humoru, i taka jakby tajemniczość, skuteczne jest jeszcze zaciekawienie - dziewczyny są strasznie ciekawskie i wystarczy je jakimś szczegółem zainteresować, a ciekawość weźmie górę :P tak to już bywa :)

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Wrzesień 2007, 15:32:36 »
Ja tam mam taki sposób: Choć malenka to tak ci przetrzepia sakwe że nawet w niej grosik nie zostanie :P. A tak naprawde to niema jakiegoś tam określonego sposobu na babke bo każda jest inna i lubi coś innego , więc najlepiej jest byc sobą i jeśli cie polubi za to że poprostu jesteś to ok a jesli uzna że jesteś inny to masz problem.

PZDR szczotex

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Wrzesień 2007, 15:35:32 »
Cytuj
A tak naprawde to niema jakiegoś tam określonego sposobu na babke bo każda jest inna i lubi coś innego , więc najlepiej jest byc sobą i jeśli cie polubi za to że poprostu jesteś to ok a jesli uzna że jesteś inny to masz problem.
 

Fakt, każda dziewczyna ma inne upodobania, gusta, charakter i takie tam. Ale psychika dziewczyn jest taka sama, naucz się dostrzegać to co wszystkie dziewczyny maja wspólne np, każda ma jakieś kompleksy i każda chce być akceptowana, kochana i takie tam - można to z bardzo dobrym skutkiem wykorzystać, musisz tylko wiedzieć który guziczek nacisnąć :P

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Wrzesień 2007, 16:07:02 »
Najlepiej by było gdyby w tym temacie wypowiedziała się jakaś dziewczyna, np Dairin. niech powie co lubi a czego nie, to będzie taki przykład. A co do wypowiedzi Beli owszem wszystkie dziewczyny mają ze sobą cos wspólnego i niechodzi tu o płeć lecz o upodobania do płci przeciwnej.

PZDR szczotex

EDIT ---> Sorka pomyłka ale niejestem w stanie zapamiętać wsystkich nicków, jeszcze raz sorka
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2007, 18:40:16 wysłana przez szczotex »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Wrzesień 2007, 16:33:09 »
Po pierwsze Dairin.. nie lubię jak ktoś przekręca nicki i tak dalej, świadczy to o niedbałości i braku szacunku dla nosiciela danego nicku. Jak ją temat zainteresuje, to się zapewne odezwie (powinna przynajmniej z tego co ją znam :P) a jak nie to jej zaproszenie wyślij. I nie żebym się wywyższał czy co ale jak przyjdzie się zacnie wypowiedzieć, to mi racje przyzna, bo już kiedyś o tym gadaliśmy :P
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2007, 16:33:56 wysłana przez Bela »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Wrzesień 2007, 16:41:20 »
Lool metoda na piernika rządzi xD    

Ja również nie mam tam jakiś sposobów na poderwanie dziewczyny. Podzielam zdanie poprzedników, że najlepiej jest być sobą. Bo tak w praktyce jest że druga strona chciałaby poznać naszą prawdziwą naturę, a nie kogoś udawanego. Chociaż i z tym bywa różnie, jednak nie ma takiej metody na skuteczny podryw, bynajmniej ja tak uważam.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2007, 16:41:35 wysłana przez Arkhan »

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Wrzesień 2007, 16:52:44 »
Hehe, moja wypowiedź Was może rozczarować. Bo jeśli chodzi o mnie- uważam, że to nie jest sprawa, którą można, jak w aptece, wymierzyć. Powiedzieć, jaki sposób najlepszy i stworzyć poradnik. Ja się wypowiem od strony jak odbieram tę sprawę, niż raczej co ja tam stosuję do jakiś podbojów, czy coś :D Ja uważam, że to sprawa bardziej duchowa i mogłaby być taka sytuacja, że szybciej wybrałabym kogoś, kto mnie nie podrywa niż kogoś, kto stosuje najbardziej wyrafinowane techniki :) To po prostu zależy od charakteru i sposobu bycia- ważne, aby być sobą.

Ogólnie, to dziewczyny mają o wiele gorzej. W naszej kulturze przyjęło się, że chłopak wybiera sobie dziewczynę i próbuje ją zarwać, a dziewczynie jest o wiele ciężej. Jak dla mnie najlepsze porady dla chłopaka, to:

Cytuj
Ale psychika dziewczyn jest taka sama, naucz się dostrzegać to co wszystkie dziewczyny maja wspólne np, każda ma jakieś kompleksy i każda chce być akceptowana, kochana i takie tam

no i nie robić niczego na siłę ;)

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Wrzesień 2007, 16:53:20 »
Sposobów jest wiele, sposoby są różne.
Zależnie od charakteru, humoru i nastawienia dziewczyny wybieramy jedną z nich.
Jak dla mnie najlepszą metodą jest rozmowa z nutką flirtu i humoru. Nie ukrywam, że trzeba być dosyć elastycznym w tym co się robi, jednak przegięcie oznacza granie jakiejś roli i sobą w kontaktach towarzyskich nie będziemy być. Trzeba mieć dystans do świata, otoczenia, siebie jak i również do naszego "celu".
Cytuj
Sposobu na podryw nie ma i nigdy nie będzie.
W zasadzie to powinno wystarczyć ale każdy powinien obrać swój własny styl pracy z kobietami, bycia z nimi oraz ich podrywania.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Wrzesień 2007, 19:08:21 »
ahh zeby byl jakis sposub........

a co do sposobu nr. 2 klamstwo ma krutkie nogi....
a co do tematu: lepiej zapytac o cos przy czym stoi np. teatr wystarczy sie zapytac "lubisz teatr"  


a wlasciwie kto chodzi do teatru?

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Wrzesień 2007, 17:42:41 »
Pewnie sobie wszyscy myślą, jaki to sposób może mieć administrator na podryw dziewczyn.

Prawda jest taka, ze nie stosuje żadnej metody. Nie mam swoich indywidualnych sposobów na to jak poderwać dziewczynę. Szczerze powiedziawszy wiele nawet w tym kierunku nie robie. W chwili obecnej jest odwrotnie:P, ale na ten przebieg sytuacji nie narzekam.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Październik 2007, 19:43:50 »
Gdy spodoba mi się jakaś dziewczyna to zachowuję się naturalnie jak zawsze. Nauczyło mnie to gdy na pewnej dyskotece chciałem zaimponować takiej super lasce!!! Lecz niestety moja próba nie powiodła się i nici z chodzenia z nią!! Miałem złamany palec to mnie tylko kilka razy odwiedziła, ale już nie próbowałem ponownej próby(zbyt wielkie ryzyko). Ja mam tylko jedną radę : Na ZADEN sposób nie próbujcie imponować.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Październik 2007, 22:05:01 »
Cytat: Dark Prince
A nie pomyślałeś o tym, że może całe zajście widzieć jej 2 metrowy chłopak, który za korepetycje płaci telefonami? Co byś w tedy zrobił, jakbyś widział, że trzyma w ręku kij od bejsbola, hę?
Ja jak bym go zobaczył to od razu rura na najbliższy płot albo garaż(umie się pk no nie  )Może bym go zgubił. Chociaż pewno taki koleś ma speeda że hej. Ale i tak lepiej próbowac uciekac. Bo przecierz 2 metrowy osiłek to nie pies.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Październik 2007, 16:16:49 »
Cytuj
podam wam sposób taki barbarzyński:
podchodzisz do dziewczyny od tyłu i jak jej wystają majtki to za nie i do góóóóóóry.


Jak nie dostaniesz od razu w gębę to tłumaczysz się że jąz kimś pomyliłeś itp itd jakaś się w koncu złapie

Hehe, jak by mi jakiś chłopak tak zrobił, to by mógł w chórku śpiewać pięknym sopranem ;)

A pozatym mogę wam dać kilka rad(jako doświadczona dziewczyna;) )
- Przedewszystkim nie bądzie nachalni, wbrew pozorom my dziewczyny też czasem lubimy podrywać
- Dobrze jest jak macie wspólnych znajomych, znajomy robi impre, wybranka waszych oczu wybiera sie to można sie wbić. A na imprezie nie trudno poderwać...
- Dobrym patentem jest wyprowadznie na spacer pieska, nawet sobie nie wyobrażacie jak my dziewczyny szalejemy na punkcie takich małych uroczych zwierzątek, tak bardzo że nawet same możemy zagadać, a jak sie zrobi pierwszy krok to już nie trudno zaprosić do kina, lub ot tak na zwykły spacerek ;)
- Czasem może zadziałać zwykłe spojżenie, miły uśmiech lub gest
- Tak jak wy nie lubiecie jak my dziewczyny udajemy, tak i my nie lubimy jak wy udajecie... Wierzcie mi, mamy swą kobiecą intuicje i zawsze wczyczujemy kłamstwo...
- Dobry sposób jest na `tajemniczego wielbiciela` czyli czasem jej podrzucisz kwiatek, jakaś czekolade, a jak sie ujawinisz to już masz plusa ;)

Eh, ale tak serio, każda dziewczyna jest inna, ale każda lubi być adorowana i zdobywana, i serio czasem wystarczy niewiele, aby zakwtło uczucie ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 16:17:14 wysłana przez Metztli »

Offline Antelius

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 29
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Październik 2007, 17:25:33 »
Hehe, ja nigdy nie miałem z takimi rzeczami problemu xD, zazwyczaj to dziewczyny zarywały do mnie (Dante potwierdzi xD) jakimi sposobami to było robione :D aż bałem się chodzić do szkoły ^^. Ale czasy się zmieniają i zamierzam przetestować twoje sposoby Metztli(oczywiście nie na dziewczynach które mi się specjalnie podobają) raporty postaram się regularnie zdawać wam tutaj ^^ powiedzmy że to taki mały eksperyment(ciekawe czy jakakolwiek łyknie któryś ze sposobów)

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Październik 2007, 18:09:37 »
Cytuj
Hehe, ja nigdy nie miałem z takimi rzeczami problemu xD, zazwyczaj to dziewczyny zarywały do mnie (Dante potwierdzi xD) jakimi sposobami to było robione :D aż bałem się chodzić do szkoły ^^
 

A ile masz lat tak się jeszcze zapytam? Nie żebym obrażał, z ciekawości pytam :P

Cytuj
- Przedewszystkim nie bądzie nachalni, wbrew pozorom my dziewczyny też czasem lubimy podrywać


I też lubią czasem być nachalne, czasem zbyt nachalne :P także dziewczynki też się opamiętajcie :P

Cytuj
- Dobrze jest jak macie wspólnych znajomych, znajomy robi impre, wybranka waszych oczu wybiera sie to można sie wbić. A na imprezie nie trudno poderwać...


Stary trik, choć często nie wypala, to widać jak się na kogoś na siłę wpada łażąc ze znajomym w te same miejsca "przypadkiem" - z tym to umiar także trzeba zachować bo to wygląda sztucznie.

Cytuj
- Dobrym patentem jest wyprowadznie na spacer pieska, nawet sobie nie wyobrażacie jak my dziewczyny szalejemy na punkcie takich małych uroczych zwierzątek, tak bardzo że nawet same możemy zagadać, a jak sie zrobi pierwszy krok to już nie trudno zaprosić do kina, lub ot tak na zwykły spacerek ;)


To mi się udało 2 razy :P z nie swoim psem hehe, wujek miał psa i mi pomógł dwa razy :P polecam, pies też się ucieszy, bo w nagrodę dostanie kawał kiełbasy i zostanie solidnie pogłaskany przez rozczuloną panienkę :P żyjcie z psami w symbiozie

Cytuj
- Czasem może zadziałać zwykłe spojżenie, miły uśmiech lub gest


A czasem nie.. Tyle co ja się do ludzi nauśmiecham w życiu to maskara, a naprawdę bardzo mały procent zdziałał :P Inaczej musiałbym być w związku z połową mojego miasta :P

Cytuj
- Tak jak wy nie lubiecie jak my dziewczyny udajemy, tak i my nie lubimy jak wy udajecie... Wierzcie mi, mamy swą kobiecą intuicje i zawsze wczyczujemy kłamstwo...


I tak i nie.. Nikt nie lubi osób które udają kogoś kim w rzeczywistości nie są.. A z drugiej strony.. coś kiepska ta wasza intuicja bo rzadko kiedy ktoś wyczai że kłamię.. Tu dziewczynki się nie sprawdzacie, można wam takie kity wciskać że szok..

Cytuj
- Dobry sposób jest na `tajemniczego wielbiciela` czyli czasem jej podrzucisz kwiatek, jakaś czekolade, a jak sie ujawinisz to już masz plusa ;)


Trochę stare i dziecinne, ale.. skuteczne :) i bardzo romantyczne, tajemnicze, czyli coś co kręci prawie każdą tygrysicę :P

Offline Antelius

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 29
Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Październik 2007, 18:18:57 »
No Bela xD może i jestem mały gnój jeszcze(niedługo piętnastka) ale to że się lepiły i w tym wieku to coś xD.
Też apropo nachalności dziewczyn. Miałem taką jedną (pierwsza prawdziwa miłość xD), bardzo fajna dziewczyna, inteligentna, ładna, ale spokoju mi nie dawała. Jak nie odezwałem się do niej przez 2 godziny na gg albo przez koma, a ona coś pisała to odrazu leciało pytanie czy się obraziłeś? Już mnie nie lubisz? xD


Apropo gestów i uśmieszków to teraz np. takie że tak powiem za przeproszeniem plotkarki gnojarki xD jak widzą że patrze na kogoś więcej niż 10 sekund to już słyszę oho Seba się w niej podkoch uje (seba to ja)
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2007, 18:22:16 wysłana przez Antelius »

Forum Tawerny Gothic

Jak poderwac dziewczynę.
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Październik 2007, 18:18:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top